Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 58

Thread: Invitation za racing-underground

  1. #11
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by SaS View Post
    Psyman my man, anything, anytime, anywhere

    Hvala jos jednom.

    Ovaj put cu pripaziti na ratio. U svakom slucaju tesko je uploudovati sa nasim odnosom na aDSL-u. Pri tom ima previse overseedera. Ljudi koji zakupe upload slotove na nekim serverima i nabace ratio 20:1.

    Kako si deaktivirao nalog, velikom pauzom ili neki problem sa odnosom DL/UL?

  2. #12
    Senior Member psyman's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    pancevo
    Posts
    121

    Default

    no problemo SAS,drago mi je da sam pomogo

  3. #13
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Pauze nije bilo osim odlaska na odmor pre 20-tak dana i neaktivnosti u trajanju od 12 dana ali posle toga sam skidao neko vreme. Definitivno je problem ratio.
    Gledao sam poslednji put pre par meseci i ne mogu sad da se setim tacnog odnosa ali znam da je bio takav da je sramota priznati. Secam se da mi je Soko tada rekao da su bas u to vreme podigli kvotu ali izgleda da sam i nju dostigao.

    Recimo da sam za godinu dana skinuo preko 500 Gb a sumnjam da sam uspeo 100 Gb da uploudujem.
    "Racing is a space-time continuum"

  4. #14
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Ocigledno da oni obracaju paznju samo na "reprezentativne uzorke", jer ja imam duplo gori odnos od tebe i pravio sam pauze duze od mesec dana. Na drugoj strani ja sam skinuo "samo" 68 GB od uclanjenja.

    Zanimljivo je da su okacili ovu poruku upozorenja. Na mene se sigurno ne odnosi

    Overseeding

    For all those that feel the need to overseed, please keep an eye on your torrent ratio. We don't mind overseeding, but please try to maintain a maximum torrent ratio of 2.5. This allows other snatchers to seed something back as well. We see a lot of people overseeding to a 20 or higher torrent ratio and although we do appreciate that, let's keep the community spirit alive by allowing others to seed as well.

  5. #15
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    To su upravo oni koje sam spominjao i zbog kojih realno i nemozes da seed-ujes jer po automatskom izboru oni uvek imaju vise da ponude nego ti i ja. Upload slotovi se regularno kupuju za 10-15-20 eur mesecno i za to kratko vreme mozes da dignes svoj ratio u nebesa.
    "Racing is a space-time continuum"

  6. #16
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    A da, prvi put da procitam FAQ i pravila. -100 GB je pa pa!

    • So how do I use Racing Underground?
    ...Racing Underground doesn't use ratios, but we use GB differences. At the moment we allow you to have a maximum negative deficit of 100 GB (-100 GB). We obviously prefer it if you always keep close or over 0, but sometimes that isn't possible.
    Ali...

    Warning system

    We have a new warning system in place, which means that you get up to 3 warnings before your account gets removed. Please, do not think that you can get away with everything. Warnings can be given for any reason. Just remember, three warnings means you're out of here. Warnings can be given for site behaviour or frequent/constant hit 'n runs.
    @SaS> Nisi imao upozorenja?

  7. #17
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Ljudi jel ostao još nekom neki invitation code? Stvarno bi se priključio u DL i UL... A možda bi mogli i da "raspodelimo" DL međusobno, pa da imamo sve i svašta

  8. #18
    Moderator drapin's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    3,809

    Default

    Jedan podsetnik za Sokola da je proslo dosta vise od mesec dana kako se nije logovao na RU !

    Nakon mesec dana postoji vrlo objektivna opasnost da ukinu account (ako nije "parkiran").

    Mogao sam ovo na PM, ali na primer i Zmaj je do pre neki dan bio probio granicu od mesec dana, pa se na srecu ipak pre nekih nedelju dana logovao jednom. Tako da bolje da stoji ovde javno, da svi koji malo koriste svoj RU nalog misle na to.


    [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #19
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,775

    Default

    U bre, kad prolete mesec dana?! Hvala Drap.

    mogao bi i da napises jedan kratak tutorial za sve nas sa negativnim saldom. Vidim, tebi nije nikakav problem da drzis preko 100GB u plusu. Ja za sve ovo vreme od kad sam registrovan poslao tek 17!!! A nije da nisam hteo.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  10. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    29

    Default

    evo kome treba Code: [upotrebljen] .dajem jedan na blic najbržem kome treba
    Last edited by drapin; 16th October 2009 at 10:46.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •