Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: New Posts

  1. #11
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default

    Do sada nisam ni obracao paznju na ovo, ali kod mene new Posts ne radi kako treba. Zadnji put pre par dana kad sam kliknuo New Posts bilo je desetak, ja sam samo jedan pogledao i izasao. Evo danas ulazim ponovo i on samo 4 pokazuje.

  2. #12
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    To je već druga stvar, ono o čemu sam pisao u prvom postu ove teme. Ovde ustvari imamo kombinaciju dva problema.

  3. #13
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Samo da potvrdim da sam i ja primetio da generisanje prikaza novih tema funkcioniše jako čudno. Npr, kada kliknem da prikaže teme u poslednjih 24h, kada nema novih tema za prikaz, pojave se teme koje nikad pre nisam video, a kamoli kliknuo na njih pa da ih forum pribeleži kao pročitane.

    Mislim da se pomenuti problem svakako odražava na 'promet' poruka kroz forum i bilo bi dobro za dobrobit samog foruma da se to reši.

  4. #14
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Koliko vidim nešto je i rešeno, nisam bio par dana na forumu i uredno mi je izlistao sve poruke.

  5. #15
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4

    Default

    Dosta cudno, greske se moraju popraviti!

  6. #16
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Nisam bio sto godina na forumu, brdo neprocitanih poruka, vratim se na forum posle 10 minuta, kad ono sve oznacene kao procitane. Steta sto se ne namesti da marking tyoe bude database, kao na Benchmark forumu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •