Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 85

Thread: TRION Automotive

  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default TRION Automotive

    Pozz svim "nacionalcima"

    Deo sam gotivne ekipe sa kojom vec par godina "srafim" svasta nesto na kola, i ovde sam dosao da se hvalim

    Salu na stranu - radimo Ksenon svetla, Alarme, Muziku, Navigacije, Radar Jammer-e, Parking senzore, Satelitsko pracenje, LED osvetljenje, Sirene raznih vrsta, Promene boja instrumenata...

    ICE – In Car Electronics

    Nema dana da nekoga od nas ne pitaju nonsense pitanje tipa: "posto farovi za xenone" ili ---> "smem li gledati u xenone bez naocara"?...itd.
    Ovde sam iz fazona da iznesemo nasa iskustva, odgovorimo na pitanja, damo savet, iscimamo se da saznamo - ako ne znamo
    E da, mi bi i da vam ponudimo sitnice gorenavedene, pisemo o njima i pojasnimo sta/gde treba, uklonimo sve zablude (uvek ih ima), i konacno, ugradimo na vasa kola - pa da svima bude lepo

    Spremni smo da se sretnemo sa svima koji zele da vide kako to izgleda uzivo, ugradjeno i na kolima. Ne, ovo nije nikakvo prolecno snizenje i navatavanje musterija, ovde smo zbog gotivne price i druzenja (javljajte za susrete, dolazimo)

    Idem da nabacim Xenone na neki Rav 4 , pa vam dobacim sveze fotke kasnije
    ...umalo da zaboravim:
    Kako znate da je automehanicar sinoc imao sex?
    Cist mu je srednji prst

    Citamo/pisemo se kasnije
    Mix

  2. #2
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Hehehe, kontaktiraj admina da ti posalje profakturu za usluge reklame!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default


    Vec sam virmanski pustio

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Ništa žiralno. Ništa oralno. Samo solarno!!

    He who loses control, loses.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default

    Raskusuraj se sa ostatkom ekipe ... mislim da je tvoj deo oko 4000 eurutja

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default

    U dogovoru sa administracijom sajta, imamo dogovor o 5% p[opusta za sve clanove Nacionalne Klase!

    Umesto uvodne reci o xenonima, jedna fotka za pocetak:

    Ksenon svetla ne zahtevaju promenu fara. Menjaju se samo sijalice, a dodaju starteri (trafoi). Njihova svrha je pretvaranje 12V na 23.000V.

    Inace, ova svetla funkcionisu tako sto u sijalici ne postoji konvencionalno vlakno, vec se na dva kraja elektroda, u mesavini metal-halidnih soli i Xenon gasa, dovodi pomenutih 23kV. Tada se formira Voltin luk sto predstavlja izvor svetla 300% jaci od Halogenih sijalica, bilo kog tipa ili proizvodjaca.
    Snaga je 35 umesto 55W. Vek trajanja 10 puta duzi...

    Posle dugo vremena bavljenja ovim svetlima, i gomilom iskustva, zastupamo brend Well Done.

    Njihove sijalice emituju najpravilnije svetlo, ne smetajuci vozacima koji dolaze u susret, a dramaticno poboljsavajuci sigurnost sopstvene voznje.

    BITNA stvar koju volim da naglasim: Cena svakako najvise zavisi od kvaliteta!

    Xenon
    160 Kinez
    280 Well Done

    Bi-Xenon
    180 Kinez
    320 Well Done
    Cene su sa ugradnjom i grancijom od godinu dana.

    Kinezi nisu losi - Well Done su ODLICNI!

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default

    Mogu da najavim rasprodaju jedne firme sa kojom saradjujemo, dogovorili smo da mi preuzmemo te uredjaje.

    Marka je Cartech, sasvim solidni Kinezi, svi su 6.000K, ugradjeni na vozilo kod nas - 130e.



    Garancija godinu dana. Nema H4.
    063/227053 - Vlada

  8. #8
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default

    Pre xenona: [Only registered and activated users can see links. ] Nakon ugradnje: [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #9
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Prva mi fotka deluje previše neverovatno (Telešop fazon) kao da su upaljene samo pozicije. Čak i na maksimum razdešeni farovi i više godina stare sijalice ne mogu da daju toliko slab snop da se pri ekspoziciji od 1/6s toliko ništa ne vidi na 4-5 metara od zida

    He who loses control, loses.

  10. #10
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Da, i meni prva slika deluje kao da je planski zatamljena u PS-u, al sta ces kod nekoga taj "marketing" prolazi!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •