Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 43 of 43

Thread: NK TEST: Dacia Sandero 1,5 dCi

  1. #41
    Senior Member aleksa's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    283

    Default

    Bas mu dobro stoji bela. Cestitke.

  2. #42
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1

    Default

    pozdrav svima planiram kupit sandero dizel pa me zanima imali ih upče na našem tržištu jer sam nešto čuo da ih se mora dugo čekat (3 mj)??? ako neko ima kako je zadovoljan s njim

  3. #43
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Podigoh temu iz mrtvih zbog radi poredjenja dok ne stigne novi model na test. Stigose mi novi Sandero-i. Vidi se lep napredak u odnosu na model iz ovog testa. Skoro sve sto mi je smetalo je promenjeno. Lepsi entrijer sa pristupacnijim komandama klimatizacije, rezervni tocak najzad u gepeku a ne ispod vozila, normalan zvucni signal migavaca a ne iritirajuce pistanje, udobnija sedista doduse testirana na kratkim relacijama, sasvim pristojna fabricka muzika, bolji brisaci (brisu vecu povrsinu u odnosu na stari), prkalica soferke sada aktivira i brisace i ima onaj jedan odlozeni bris kada presanete da prskate pa obrise posle dve sekunde. Od iritirajucih stvari ostali su el.podizaci stakla koji sad jos nize na centralnoj konzoli u dugmad je jos manja, izbacen pokazivac temperature motora. Dizelka je odlicna, elasticna i sasvim dovoljno snazna. Pri 120km/h obrtaljak pokazuje nesto iznad 2000 obrtaja, tako da cenim da je potrosnja minimalna. Stigli su i 1.2 benzinaci, al se njime nisam bavio. Auto je generalno dopadljiv spolja, a materijali su za nijansu kvalitetniji unutra i definitivno bolje dizajnirani. Deluje mi i da je zvucna izolacija bolja, na autoputu je sasvim pristojan nivo buke. Stavise cak i BT za telefon. Toliko za sada, valjda ce Nk da uzme ovo na test pa ce da detaljisu.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •