Page 1 of 45 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 446

Thread: Vratolomije

  1. #1
    Senior Member weetah's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    NS
    Posts
    1,579

    Default Vratolomije

    Backflip with a truck!

    Redovno samo [Only registered and activated users can see links. ]

  2. #2
    Senior Member weetah's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    NS
    Posts
    1,579

    Default

    2008 New Year's Eve jump



    Robbie Madison je sigurno imao žestok adrenaline rush dok je ovo radio.

    Ipak, kako kažu tamo u komentarima... Konstruktor i izvođač ove dve rampe su oni kome se treba pokloniti.

    Platforma na koju je naskočio je, inače, visine desetospratne zgrade, što će reći 30tak metara.
    Redovno samo [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #3
    Senior Member Markoj's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Sombor
    Posts
    697

    Default

    Muda do krova
    Last edited by Markoj; 9th January 2009 at 00:49.
    "If everything seems under control, you're just not going fast enough."


  4. #4
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    U jeb"# ti zhivot... Da li je ovo normalno bre??? Samo mi nije jasno kako je lik u "dzhipu" proshao bez povreda...

  5. #5
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,694

    Default

    Kakav ludak.

    Tip sa džipom je pao za malo pa sasvim korektno na točkove. Tek posle se prevrnuo kad je odskočio, tako da i nije trpeo neke prevelike sile u kokpitu.

  6. #6
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Ok... to je ok... samo mi nije jasno kako je pretrpeo onaj prvi udarac pri prizemljenju pre odskoka... Izgleda brutalno

  7. #7
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,694

    Default

    Sigurno bi mu bilo bolje u đakuziju sa 2 plavuše, ali prosto ne verujem da je imao išta gori trip nego meni kad se otkače skije pa se tumbam 50 metara po zaleđenoj stazi.

  8. #8
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Sunce li ti žarko! Dobih Madison-a danas preko mail-a pa htedoh da postavim ali preteče me Vita. Meni je motociklista najbolji ono sa kamionom je po sistemu "OK aj da pikap odradi backflip." Za prizemljenje nisu imali rešenje pa mislim da je zaštita bila napravljena sa namerom da preživi sva moguća prizemljenja. Ali zato ono skakanje na "trijumfalnu kapiju"... OK skok na nju je bio "Svaka mu čast!" Al kad je odlučio da siđe... tu sam se već krstio!

    He who loses control, loses.

  9. #9
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Jeb.....!!!!

    Kad je skocio gore ja se odmah pitao gde i kako su stavili rampu da sidje odande. I jos gledam onaj tajmer dole 15-16 i mislim se sta jos ima do 2 minuta videa.
    Kad je poceo da kruzi okolo i namesta menjac mislio sam "nece valjda". E kad je krenuo prema ivici go.no mi se zaledilo. Ovo mi je bilo jos strasnije od onog otpadanja volana na Laguna Seci.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  10. #10
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Ja mislim da ce dupe da mu trne sledecih mesec dana, adrenalin je verovatno "ublazio" bolove

    Meni ovo lici na dobrovoljno "gladijatorstvo". Ljudi su nekada dolazili da vide borbe na zivot i smrt, a ovo je isto, samo sto nije zagarantovano da ce videti negativan ishod.

    Televizija ublazava efekat i to malo deluje manje spektakularno, ne znam samo kako bi izgledalo kada bi neko pred mojim ocima spustio motor sa desetospratnice

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •