Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14

Thread: PomoĆ-Žena hoĆe nov auto !!!!

  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    27

    Default

    Ovo nije puno, ne znam u kakvom je stanju, a doduse i benzinac je.

  2. #12
    Senior Member Sandiki's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    228

    Default

    Prodas "suzu" i kupis megana, stila, 306... u toj ceni u kojoj trazis auto si ni tamo ni 'vamo... 306 dobar ces tesko naci, pogotovo za te novce... mozda clio-a da pogledas, oni su dobri, oni 1.5dci neko 2001-2002 godiste, mislim da mozes naci za oko 5000e a auto je super...

    Jesi probao da kupis zeni cvece i da je odvedes na veceru pa da je, uz popijeno vino ili dva, nagovoris da vam nov auto ne treba?

  3. #13
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by Sandiki View Post
    Prodas "suzu" i kupis megana, stila, 306... u toj ceni u kojoj trazis auto si ni tamo ni 'vamo... 306 dobar ces tesko naci, pogotovo za te novce... mozda clio-a da pogledas, oni su dobri, oni 1.5dci neko 2001-2002 godiste, mislim da mozes naci za oko 5000e a auto je super...

    Jesi probao da kupis zeni cvece i da je odvedes na veceru pa da je, uz popijeno vino ili dva, nagovoris da vam nov auto ne treba?
    Na forumu u diskusiji viđao sam da se iznosi od 3000,3500,4000,4500 i 5000 evra tretiraju kao "najgori" mogući za kupovinu auta.Ako je tako bolje da mi sitna boranija batalimo sve i vozimo i dalje naÅ¡e "punoletnike".P:S-Supruga je drugom stanju,tako da prevara sa alkoholom otpada

  4. #14
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    27

    Default

    Kako je krenulo obican covek nece moci ni biciklo da kupi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •