Page 46 of 46 FirstFirst ... 36444546
Results 451 to 454 of 454

Thread: Navak

  1. #451
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Istrosio se, bice verovatno dok skupi parica.

  2. #452
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Kad smo kod bahacenja, ja sam imao bas situaciju sa likom u m4, koji nije nalazio za shodno da se skloni. Tu jednostavno, pustis gas i ohladis. Navodno ce od naredne sezone opet da grupisu vozila po vremenima, videcemo.

    Evo koja fotka sa poslednjeg td...

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Ovi likovi iz KS se vrte po medijima, snimljeni su coporativno ispred prostorija sektaske nacionalne stranke

  3. #453
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by Ji 4Tze View Post
    svaka vama čast, al ovaj parking je potpuna sramota makar i od ugaženog asfalta...
    Srpski model poslovanja. I ekipa koja vozila trke šampionata kažu da su imali neverovatno neprofesionalan tretman, kao i da je cena održavanja trke bila daleko viša od cene održavanje trke na stazi kao što je Slovakia Ring. Naime, Alvirović je bio vrlo neprijatan prema onima koji su imali bilo kakvo curenje tečnosti bilo u servisu, bilo na stazi. Da stvar bude gora, trkače su u nekom trenutku isterali na livadu jer su prosuli ulje, pa su ljudi bukvalno u blatu i po kiši "čekali" trku.

    Ovo čekanje na ovom šljunku koje Alvirović zove valjani asfalt je jedna žešća neprijatnost osim za one koji bukvalno dolaze sa serijskim kolima. Menjanje točkova na tome nije komocija, a da ne pričam da se taj valjani asfalt lepi za slikove nenormalno, tako da se Alvirović trudi da pronađe koja je gornja granica deranžmana koji posetioci mogu da istrpe.

    Doduše dok mi budemo dolazili, on će da nastavi sa maltretom, tako da nije on jedini akter u tom sado-mazo zezanju.

    Inače, budž još nije vratio pare od otkazanog termina koje su kod njega, tako da liči kao da su svi akteri vrlo zainteresovani da vide koja je tolerancija na bol ovih što bi na stazu.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #454
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Opada interesovanje za nekadasnji format navaka, danas uplatih termin za 12.5 sto je pre bilo nezamislivo. Ti prvi termini su bivali razgrabljeni i par nedelja pre.

    Dosta je stekao popularnost auto slalom i slicni formati takmicenja, koji su ipak spusteni u mase, a meni je to neprivlacno cak i za povremene upade. Racunam da je znacajan deo potencijalnih posetilaca navaka odvucen na tu stranu, sto meni i ne smeta. Smeta mi sto i dalje nema naznake da ce doci do nekog grupisanja po ostvarenim vremenima. Vrlo je nezgodno kada se na stazi nadje neko sa mnogo snaznijim automobilom, a nepoznavanjem staze i ponasanja na istoj.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •