Page 1 of 46 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 454

Thread: Navak

  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    BG
    Posts
    77

    Thumbs up Navak

    Da li je neko isao,iskustva,ili da li je nesto cuo!!!Mozda bi se prijavio pa me interesuje...

  2. #2
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default




    Alvirovici spustili stazu konacno medju mase i organizuju drugi event. Alvirovic mladji obilazi forume i skuplja iskustva.

    [Only registered and activated users can see links. ]




  3. #3
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Najzad su se setili! Mozda ponestaje love, pa je ovo fina dopuna. Ja da imam sta da peglam, rado bih otisao. Staza koliko god da je skromna moze lepo da se vozi. Probao ja vise puta!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  4. #4
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Bio je rejser prošlog vikenda, reče da će da okači neku fotku.

    ALvirovići su proširili stazu. Od onog dela posle ukosnice, da je tako nazovem, koja ide posle dugog pravca i najbliža je ulazu u kompleks, ima još jedan novi deo staze koji se vraća nazad pre one jako duge leve, pa polukružne desne. Ko je bio, znaće o čemu pričam. Sada je ukupna dužina 3km.

    Koliko mi je preneo, 2500dinara pola sata. Verujem da je tih pola sata odlična opcija, a verovatno većina serijskih kola ne može ni da izdrži pola sata ozbiljnog lomljenja, a da se ne usijaju kočnice.

    Sve u svemu, korektna zamena za Euro Ring. Ako ste raspoloženi da pocepate gume i kočnice za jedno popodne. Ja ću svakako prvom prilikom da poteram Svifta da se malo provozam ko čovek Možda možemo da napravimo neku grupnu akciju, ali koliko mi reče Rejser minimum je 15 ljudi da bi za 2500 kinte dobili sat umesto pola sata.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #5
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Bio bi uspeh kada bi uspeo sa mojim warburdzinijem da se dovucem donde, a ako bi i uspeo, sasvim sigurno bi ga sahranio tamo
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  6. #6
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    Bio je rejser prošlog vikenda, reče da će da okači neku fotku.

    ALvirovići su proširili stazu. Od onog dela posle ukosnice, da je tako nazovem, koja ide posle dugog pravca i najbliža je ulazu u kompleks, ima još jedan novi deo staze koji se vraća nazad pre one jako duge leve, pa polukružne desne. Ko je bio, znaće o čemu pričam. Sada je ukupna dužina 3km.

    Koliko mi je preneo, 2500dinara pola sata. Verujem da je tih pola sata odlična opcija, a verovatno većina serijskih kola ne može ni da izdrži pola sata ozbiljnog lomljenja, a da se ne usijaju kočnice.

    Sve u svemu, korektna zamena za Euro Ring. Ako ste raspoloženi da pocepate gume i kočnice za jedno popodne. Ja ću svakako prvom prilikom da poteram Svifta da se malo provozam ko čovek Možda možemo da napravimo neku grupnu akciju, ali koliko mi reče Rejser minimum je 15 ljudi da bi za 2500 kinte dobili sat umesto pola sata.
    Jeste, zaboravio sam na to, a Borko rece da je radio nesto na navaku! Obzirom da bolje i jefinije nema, cenim da je i ovo sasvim ok. A i pola sata je vise nego dovoljno, uzimajuci u obzir automobil, odnosno lomljenje istog. Taj vikend nisam u Srbiji inace bih isterao sluzbenu vectru na zagrevanje.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  7. #7
    Senior Member radejet's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    1,567

    Default

    Kad nece Racer, moram ja da nakacim njegovu voznju

    Gsi 2.0 16v Turbo
    402m - 12.988

    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #8
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    U pa lepo su oni dogradili stazu. Fino mi deluje.
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  9. #9
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Evo i spiska grupne prijave sa FLCS foruma.
    Bog'te, pa polovina ovih street auta su i brzi i skuplji nego satrapi iz nasih sampoinata.

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Inace, unapred da se zna - cisto da ne pravite planove: nema publike tj. nikom ko ne vozi nije dozvoljen ulaz ni blizu staze dok traje track-day.
    Da mi klinac nema utakmicu ja bih vec sada pravio planove, bice tu interesantnih voznji sigurno i boljih nego na kruznim trkama.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  10. #10
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    FLCS?

    Ja da imam vremena da idem tamo, sigurno bih zaobišao ovaj i nekoliko narednih trekdejeva. Sad su tu prženice sa po 200-300-500KS pod haubom i uličnim manirima. Recept za neuspeh, skoro pa siguran.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •