Page 2 of 60 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 599

Thread: Citroen Saxo 1.6 16V VTS LPG - dnevnik

  1. #11
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Quote Originally Posted by NN! View Post
    Da, spomenu Zmaj da juris tako nesto. Uporedjujes potpuno dva ista automobila kojima je razlika jedino u exterijeru. Biraj onaj koji ti je lepsi . A i bre, neces mnogo ustedeti na gorivu, stoga potrazi 1.6
    Evo pogledao sam danas i jedan krsteni VTS, koji mi je zapao za oko Vec mesecima bacim pogled da vidim hoce li naici nesto sto bi vredelo pogledati.

    Dakle 2002, 1.6 16V 120 KS i 112000km. Prodavac deluje korektno, ali sto kazu, ne veruj ni bratu kada kupujes

    Auto je iz Italija (Biiiip! ), nema urednu servisnu, kao sto smo to navikli od Svaba, vec samo racune za poslednja dva velika servisa na 9xk i 112k km. Sto rece Zmaj, ako nazovem tel tog servisa javice mi se rodjak vlasnika placa na dobrom italijanskom jeziku.

    Dakle, ako imate nesto da me upozorite pre nego sto skocim u bunar recite. Znam, auto je dasa sigurno peglao, lepo trosi, mnogo je nizak i nema puno prostora. Interesuje me na sta najvise treba obratiti paznju, iako ce automobil provo ici na servis ako krenem u akciju.

    Da li neko zna kako se krecu cene velikog servisa ovakvog malog trkaca, a ja krecem i sam u snjufanje.
    Last edited by VIP; 28th September 2009 at 18:16.

  2. #12
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Pazareno Da li ce se osmeh zadrzati na licu ne znam. Ne bih mnogo piskarao dok ne obavim neophodne servise i odradimo jedan foto sešn sa Lukijanom

    Greje se ko LUD iako kazaljka za temperaturu motora samo minimalno oscilira.

    Gume su bile izduvane i kada sam ih naduvao i izasao na auto put kuku lele. Nabijem 150 dok si rek'o keks, ali onda kada sam naleteo na one neravnine kraj arene ka gazeli odma' mi je preselo.

    Propinje se k'o jarac, nesto slicno osecaju koji sam imao u Twingu GT sa turbo motorom. Eto, sutra idem prvo da vidim kompresor za klimu, delovi i vozim kod majstora kojeg uhvatim na veliki.

  3. #13
    Senior Member Avijon's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vienna,AT
    Posts
    527

    Default

    Nek' lepo sluša!
    VIP: Ja sam danas bio na promociji novog VW Pola i moram da kazem da je Clio stvarno dobar automobil

  4. #14
    Senior Member NN!'s Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    226

    Default

    Nek te u punom gasu sluzio!
    [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #15
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Nek je sa srecom. Auto izgleda mnogo lepo u prirodi, slike ne prenose pravu lepotu makine.

    VIP je malo cudno reagovao nakon kupovine. Te mu zuji ono, te drnda ono, te se klima, te je ogeban... Nov automobil te klase kosta 15-16 soma, tako da je kupio 7 godina star auto za 30% te love, u stvarno dobrom stanju. Ja bih rekao odlicna kupovina.

    Srecno!
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #16
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Nisam ja za volanom Van iz mog auta!

  7. #17
    Member cdragan's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Vracar
    Posts
    98

    Default

    Ako auto bude išao dobro kao što i izgleda biće Zmaj na putu . Meni se boja nije nimalo svidela na slikama, ali kad sam ga video uživo i na suncu, promenio sam mišljenje, pa čak sad mislim da mu baš čuči.

    Prilično očuvan auto, mada će možda biti malko problema (što je VIP već iskusio) sa truckanjem pri bilo kakvim deformacijama na putu zbog niskoprofilnih guma (beše 195/45/15)... al i na to se živ čovek navikne samo mora da se dodatno pazi pri parkiranju i penjanju na ivičnjake.

    Ajd da te služi u zdravlju i veselju.

    P.S. obratite pažnju na tablice.. stiglo se do 999 i već vlada nestašica tablica po pojedinim opštinama pa ćemo da vidimo na šta će to da liči u sledećem periodu...

    P.P.S.

    E jes - ja sam u autu na slici koju je zmaj okačio... evo izlazim i ustupam mesto pravom vlasniku
    Last edited by cdragan; 25th September 2009 at 09:25.

  8. #18
    Senior Member NN!'s Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    226

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj View Post
    .... Te mu zuji ono, te drnda ono, te se klima, ...
    To je francuz valjda neki?!?! Da je drugacije ja bih se zabrinuo
    [Only registered and activated users can see links. ]

  9. #19
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by NN! View Post
    To je francuz valjda neki?!?! Da je drugacije ja bih se zabrinuo
    Nisam imao iskustva.

    Ja znam kako to ide sa italijanima. Okrenes kljuc i...nista.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #20
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Lepo lepo. Boja mu baš čuči, imao sam u komšiluku slično obojenu 306 i zaista je upadljivo. Elem zaniam me nešto ti VTS-ovi znma da oni od 2 litra imaju elektronski gas (ima sajla ali nije u vezi sa leptirom nego ima potenciometar koji šalje signal motorizovanom leptiru) pa me interesuje jel i kod 1.6 ista stvar pošto gledam nešto da uvezem pa mi za oko, između ostalih, zapala Xsantia 1.6 VTS.

    Aj sa srećom da te služi i nemoj se previše uzbuđivati zbog ogebotina

    He who loses control, loses.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •