Results 1 to 2 of 2

Thread: Clio, Corsa, Punto, 206 - dizeli Van - mišljenja ???

  1. #1
    Member KGB's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Дорћол
    Posts
    48

    Default Clio, Corsa, Punto, 206 - dizeli Van - mišljenja ???

    Pozdrav, primetio sam na većini foruma svi pljuju ove modele koji su bili vanovi Clio, Corsa, Punto, 206, a opet placevi su ih puni i konstantno se prodaju i uvoze novi i mlađi sa relativno dosta opreme i prodaju se za cifre oko 5k ...

    E sad ono što me nervira većina forumaša koji dele savete imaju nova kola ili polovnjake od > 8k, pa po tom kriterijumu mi nešto takvo mišljenje nije od pomoći
    odnosno da me neko pogrešno nerazume, ja cenim svačije mišljenje,
    ali po ovom pitanju jedino neko ko je posedovao van, duže vozio neki bivši van
    ili ga koristi u firmi ima autentično mišljenje dok ostali spekulišu kao i ja...

    Ljudi jednostavno živimo u Srbiji gde se jedva skupi i tih 5k za kola, i ako za te pare može da se dobije auto 2002-2005 (uglavnom pocinkovana karoserija),
    dizel sa 100k-150k, sa ABS, klimom i dosta druge opreme, nevidim zašto većina ljudi po raznim forumima pljuje baš takve automobile jer je više nego očigledno da ih ima sve više na ulicama i u saobraćaju i neprimećujem da su nezadovoljni kupci počeli da ih spaljuju iz besa....
    Still Watching You

  2. #2
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Imao sam Punta 2004. benzinca, nije bio van, a vozio sam i Clia vana i Punta vana sluzbenog i nijedan ne moze da se poredi sa Fiestom TDdi. Da ne bude zabune, mislim na ovaj model:

    TDdi motor joj savrseno lezi, kvalitet izrade je jako dobar, mozda ima malo manje mesta u njoj. Redovno sam krao calu Fiestu da bih uzivao u njoj, iako je Punto bio i mladji i nesto veci, a uz to u odlicnom stanju.
    U svakom vanu koji sam vozio imao sam osecaj da stavljam glavu u torbu, tako da ga za licne potrebe nikad ne bih uzeo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •