Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 160

Thread: Muzika u kolima?

  1. #21
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni
    Ma ja sam i mislio da uzmem Panasonic onaj najjeftiniji c1110 nekih 6700 din. Pa sad cekam da se zmaj javi jer je ovde neko rekao da on im onaj c1300 (taj ima mp3) pa da mi kaze kakav je u citanu audio CD-ovca jer kontam da su mehanike iste
    Mene èekaš? Pa što ne reèe ranije... Ima i Sas isti takav, a on ga je kupio na moju preporuku. Možda bi i on treba da se prijavi.

    Meni za godinu dana mislim da je preskoèio (u smislu da je stao sa muzikom, pa kroz sekund nastavio gde je stao) možda samo par puta i to iskljuèivo kad sam na kojekakvim magistralama naletao na neke kratere.

    MP3 model je mislim Sas našao letos na NBG buvljaku (garancija sve upakovano), ako se seæam rekao je da je bio 8000?

  2. #22
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    MP3 model je mislim Sas našao letos na NBG buvljaku (garancija sve upakovano), ako se seæam rekao je da je bio 8000?
    Bio je valjda 8700 dindzi tacno tada 120e ako se dobro secam. Model je CQ-C11300GN. Pa pazi mislim da do sad nije nijednom preskocio sem eventualno sa nekim CD-ima koji su se i u kompjuteru sumnjivo ponasali. Vidim i moja koleginica ga ima u autu i kaze da je zadovoljna a ona ga cak i ne vadi iz auta tako da je bas ono sto sam i hteo: jeftin zadovoljava ima MP3 i nije neka meta za kradju. I meni se desavalo da ga zaboravim u autu.
    Inace za prijem radija u autu stvarno ne znam posto antenu jos nisam sredio pa tako nekad hvatam sve zivo a nekad 2-3 stanice u zavisnosti na kom sam brdu a isto tako mi je bilo sa nekim starim kasetasem pionirom pre njega.
    Izlazna snaga je 4x45w i uspeva da probije 4x40w zvucnike tako da kada stavim pozadi neke elipse kontam da cu tek tada moci da procenim kakav zaista ima zvuk posto ovako (bez elipsa to zvuci onako cisto i obicno).
    Kao sto rekoh Zmaju pe neki dan nervira me samo sto kada upalim muziku pre nego auto CD opet po palenju iscitava disk sto u slucajevima kada na MP3 disku ima mnogo foldera ume da potraje i po 10-tak sekundi. Ima RDS jedino sto je display malo siromasan u odnosu na neke KENWOODE ali ono sto sam hteo to sam i dobio. Znaci zadovoljan. E sad koji je kvalitet lasera i koliko ce da traje to ti niko ne moze reci.

    Nego ajde neko mene da posavetuje koje elipse do 100e mogu da se pazare osim Pioneera i gde mogu eventualno da se vide i probaju. Znaci zanima me nesto izmedju 2x60 i 2x100w muzicke snage da je bas dobar bas. Auto pozadi nema predvidjene rupe za elipse tako da velicina nije bitna. Moze i Pioneer ali koji tacno model posto ih ima zilion na svakom koraku.
    "Racing is a space-time continuum"

  3. #23
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Ima jedna radnja koja se samo audio tehnikom za kola bavi, na uglu ulica Takovske i Draze Pavlovica. Imaju sve vrste zvucnika koje mozes i da probas na licu mesta. Ako se odlucis za nesto rade i ugradnju. Jedino ne znam kakve su im cene ( u odnosu na ostale).
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  4. #24
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Hvala pogledacu kada budem imao "vremena"
    "Racing is a space-time continuum"

  5. #25
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj

    Mene èekaš? Pa što ne reèe ranije...
    Pa stidim se ...

    Necu da te spopadam ko zna u kakvim si poslovima, pa onda ispadne da sam ja napadan, pa se onda ti naljutis na mene, pa se onda i drugi isto tako zaraze na mene, pa onda vi krenete da me napadte, pase onda ja razbesnim... e a kad se ja razbesnim onda nastaje katastorfa! Hi-hi

    Izvinjavam se malo sam veseo stiglo mi kvacilo danaske pa sam ga monitro, a onda me dohvatila ona isparenja i buuum

    Aj da probam ozbiljno

    Dali ono sto ste obojica rekli da ne preskace mnogo dali se to odnosilo na mp3 cd-ove ili na muzicke ili na sve u globalu? Ajde Zmajce ti reci ako imas antenu (ne TO na autu, sramota ako ste TO pomislili, onda ispada ja vulgaran ccc...) i radio prikljucen na istu kako hvata stanice (ono kvalitet) jer ako je tako ko sto Sas kaze da hvata lepo i bez antene ondak je superiska.

    A za Sas-a Pogledaj u Novelovim radnjam Sony zvucnike (bar sam ih ja video ovde u NS vu i BG moze biti i da imate bolji izbor) Koliko sam ih gleda o izgleda da su mambrane napravljene od neke Hi-tech legure. Pazi sad jako dobro mozes proci sa Somodji zvucnicima (madjarska firam ne znam kako se tacno pise) . Drugar je uzeo njihove dvosistemske 17-ice za pezoa i zapanjujuce je kako dobro zvuce, iznenadili smo se kada smo ih tek culi, pre njih su bili serijski, neverovatno cist ton u svim opsezima i nema vristanja visokih tonova i mumlanja basa (nema poseban vufer u autu) a nije ih mnogo platio nesto ispod 1000 din komad (cini mi se 970 din ali nemoj me drzati za rec)

    U zdravlje

    He who loses control, loses.

  6. #26
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni
    Dali ono sto ste obojica rekli da ne preskace mnogo dali se to odnosilo na mp3 cd-ove ili na muzicke ili na sve u globalu? Ajde Zmajce ti reci ako imas antenu (ne TO na autu, sramota ako ste TO pomislili, onda ispada ja vulgaran ccc...) i radio prikljucen na istu kako hvata stanice (ono kvalitet) jer ako je tako ko sto Sas kaze da hvata lepo i bez antene ondak je superiska.
    Ja imam fabrièku antenu, meðutim radio baš retko slušam (toliko da mi stanice uopšte nisu dodeljene onim dugmiæima). Ja koristim samo MP3 diskove i stvarno se ne seæam poslednjeg preskakanja iako vozim tvrdi VW.

  7. #27
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    a nije ih mnogo platio nesto ispod 1000 din komad (cini mi se 970 din ali nemoj me drzati za rec)
    Izvinjavam se u pitanju je PAR (u kutiji su dva komada pa sam se zato zbunio)

    He who loses control, loses.

  8. #28
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    za volanom!
    Posts
    25

    Default

    U Astri imam ugradjen fabricki radio kasetofon. Pitanje je da li mogu da ugradim Pionir CD? Ne znam da li tu nesto moze da poremeti kod onog displeja temperaturu?
    F1 je neopevana dosada - gledajte WRC!

  9. #29

    Default

    Bas sam se skoro raspitivao za jednu novu omegu....mozes,s tim sto displej moze onda da se namesti da ti pokazuje sat i slicno (naravno 99% moze i temperatutu)....tj displej nece pokazivati "muziku" tj. nece biti u kontaktu sa novim muzickim uredjajem....
    Vozaču,
    Prvo baci svoj smrtonosni pogled,
    Pogled na život,
    Pogled na smrt,
    I tek onda kreni svojim stazama,
    Stazama tvoje smrti,
    Stazama tvoje pobede...

    Vozač

  10. #30
    Senior Member Bojan's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    532

    Default

    Ja sam u korsu ugradio pionira i nije nikakve probleme pravio. Samo qlira kad upalis radio, ne pokazuje stanice i ostalo. Sto ti i ne treba jer to imas na svakom pioniru .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •