Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

Thread: Styling peugeot 206

  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Jerkovic, BG
    Posts
    40

    Default Styling peugeot 206

    Skoro sam uzeo navedenu makinu.
    Boja svetlo plava.
    Hocu da mu stavim:
    1. Zadnji spojler. Onaj mali sto se vezuje od krova sam nasao kod Fandja, ali mi se vise svidja onaj WRC spojler (on to nema), ali ne znam gde da ga nadjem kod nas.
    2. Felne 15 ili 16-ice (5 ili 6 velikih kraka) i da ih obojim u belo.
    3. 2 bele strafte po sredini haube, krova i gepeka (necu da farbam, tu ce ici folije).

    Imate neki savet gde da trazim to?

  2. #2
    Senior Member LordRaceR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,333

    Default

    obavezno stavi sto veci spojler pozadi, jer ce ti sigurno trebati downforce-a sa tako jakom masinom, felne bar 16ice. e da, sta je ispod haube ? 1.1 HDi ?
    For me is first place or nothing. Ayrton Senna forever!

  3. #3
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    247

    Default

    Nisi naveo koliki ti je budzet? Oces nove felne i gume ili polovne?

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Jerkovic, BG
    Posts
    40

    Default

    @LordRacer: Nisam ja neki trkach (bar ne van karting staze ), tako da spojler ne stavljam zbog downforce-a, vec zbog cistog stajlinga (dobro, volim ponekad da ga testiram 0-100 ). Naravno, voleo bih da bude sto veci spojler, kao na WRC pezou, ali nisam uspeo da ga nadjem. Mashina je benzinac 1.4 16v.
    @hondulja: Hmm..budzet...pa isao bih do...ne znam...1k eura sve zajedno. Ali najvise bih voleo da ne ulazem toliko, tako da ne bih imao nista protiv da ustedim, recimo kupovinom polovnih felni i guma.

  5. #5
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pezoima super stoje Speedline felne, a njih i najcesce vidjam na lepo sredjenim Pezoima. E sad, tvoja ideja se nikako ne slaze sa mojim poimanjem lepog, pa ti mozda ni te felne nece odgovarati. Sudeci da ides potpuno suporotno od mog ukusa, verovatno treba da potrazis ono sto se meni najmanje svidja - one americke spinner felne.

    Ako si resio da se uparadis, nemoj da zaboravis jeftin, a efikasan nacin da te drugi uoce - neonke!
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  6. #6
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Wink Tuning

    Ja sam video da oni WRC pezoi 206 imaju roof skoop, kao usis vazduha na krovu....to sa kobinacijom masivnog prednjeg branika, su dobitna kombinacija za mene, dakle:

    WRC zadnji branik (sto veci)
    WRC prednji (sto veci)
    Roof skoop
    Neon Light (blue)
    16 inch pozadi
    15 tice napred...

    Excellent!

    [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #7
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Moze da ti posluzi kao inspiracija mada je meni odvratan. Ali po tvom objasnjenju, i Tommy-u to bi trebalo da je taj stil.
    Samo idi prvo po felne. Jeste najskuplji dodatak ali bez njih nista drugo ne vredi.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  8. #8
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    He he he..
    Nikako nemoj "felne" kao ovaj Pezho iz Sokovog posta...

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Jerkovic, BG
    Posts
    40

    Default

    Sve moram da crtam . Ove felne i ovaj spojler:
    [Only registered and activated users can see links. ]

    A kad kazem 2 bele strafte mislim na ovo:
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Pezo iz sokovog linka je odvratan, nema ni trunku sporta u sebi. Na sta vam ja licim?

    Mislim da usisnik vazduha na krovu ne ide sa ove 2 bele strafte.
    Last edited by opusten; 18th June 2008 at 12:34.

  10. #10
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Pa dobro, nije isto to ali je taj "umetnicki pravac" Taj Pezo lepo deluje tako kao igracka ali uzivo bi bio prenapadan.

    I ja sam se isto tako odusevljavao sa nekim tuniranim autima koje sam vidjao po medijima (TV, magazini, internet) dok nisam otisao preko i par takvih sreo uzivo i izbliza. U zadnjih para godina ih ima i kod nas pa je veca mogucnost da ih lepo pogledas. Tek onda shvatis koliko su u stvari ruzni cak i kad nisu onako NFS nasarani.

    Tvom Pezou za sportski look je dovoljna usnica ispod prednjeg i zadnjeg branika. Nikakve kerefeke sa krilima, karbonom i sl. Samo usnica da mu napravi smek.
    Dalje, stavi neke dodatke na sajtne, opet umereno da se ne vuce po asfaltu. Felne 16" sa dizajnom po zelji. Meni se najvise svidja tzv. Techno look, kod skoro svih proizvodjaca je tako oznacen. Na svetlo plavi auto mozes da ides i sa belim felnama mada ja bi stavio anthracit.
    Za kraj, ako nisi zadovoljan dodaj mu to krilce na zadnja vrata, koje si nasao kod fandja. Nikako namestati ta jedra na tako mali auto. I na mnogo ozbiljnjim i vecim izgledaju preterano.

    A linije? Pa otkud znam. Mozda ali ne tako debele i po sred auta. Recimo, dve dosta tanje anthracit linije otprilike da prelaze preko suvozaca.
    Last edited by Soko; 18th June 2008 at 13:38.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •