Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 99

Thread: Sijalice u farovima

  1. #1
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default Sijalice u farovima

    Ne vidim da imamo ovakvu temu.
    Pre neki dan sam ubacio Osram Nightbreaker sijalice, 2XH7 i 2XH1, placene oko 3.000 u NS, mrzelo me da trazim po BG, trebalo bi da ima i jeftinije.
    Kako bilo, svaka preporuka sa moje strane. Tesko je fotkom docarati koliko dobro sijaju. Duga svetla su brutalna, kao po danu da vozim.


  2. #2
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Uf, dosta para... ja koristim Silverstar (kupim u metrou, osetno jeftinije nego po radnjama) i razlika u odnosu na philips +30% koji je dosao sa autom se vidi, nije ono ko telesopu ali se primeti, osnovni uslov je da su farovi dobro nastelovani. Koristim ih samo za oborena posto su mi na ladi duga i ovako brutalna sa Philips +30%, plus sto na fronteri imam tri spotlight-a koje je cale ugradio u afektu. Veoma korisna za osvetljavanje omanjeg sela
    Nekako mi se cini da ce te sve +50%, +90% krace trajati narocito ako se koriste i danju ko sto se negde koriste.

    He who loses control, loses.

  3. #3
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    Pa piše vam na pakovanju od sijalica: nacrtan analogni sat za obične sijalice (0-12) i za te pojačane (0-6). Znači traju 50% manje vremena. A pošto je zamena na nekim kolima pain in the ass, treba misliti i o tome
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  4. #4
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    Pa piše vam na pakovanju od sijalica: nacrtan analogni sat za obične sijalice (0-12) i za te pojačane (0-6). Znači traju 50% manje vremena...
    To znamo da pise ali mnogi se javljaju sa Silversarovima koji ni nakon 2-3 godine i dalje rade. Znam da Osram nije ne na istoj strani nego u istoj knjizi sa pijacnim Xenon i Eagle glupostima ali ipak ko sto kazes...

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    ...A pošto je zamena na nekim kolima pain in the ass, treba misliti i o tome
    Kao kod npr. Stila

    Kako sam cuo price cini mi se da ako ti nocu na drumu crkne sijalica bezbolnije je da se upucas u nogu i zovnes hitnu nego da se drk@s sa menjanjem
    Last edited by bruyoni; 26th April 2008 at 20:19.

    He who loses control, loses.

  5. #5
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Ma opusteno, kao da je problem skinuti branik.

  6. #6
    Senior Member Rally Driver's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Melbourne
    Posts
    122

    Default

    Ja koristim Phillips Power 2 Night te su najbolje sto su legalne, ima ih kupiti i koje su jace valjda ali nisu legalne i to me onda ne zanima. Imao sam i Phillips +30% ali ove Power 2 night ih tuku za trecinu. Sad su sve boje na znakovima cisto onako kako treba da budu. Ako je auto bijelo ispred mene onda je bijelo, nimalo zuckasto ili plavkasto kao sto ove neke nelegalne prikazuju. I ove kostaju oko 3000 za 2xH4 sto me podsjeti da sam mislim vidio Osram ugravirano na neke od Phillips sijalica, da ne skidam svoje sa auta pogledacu neke sto mi leze u garazi. Jel, mozda je Phillips prepakiran Osram.
    Rekordi postoje da bi se obarali.

  7. #7
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Quote Originally Posted by Heinz View Post
    Pa piše vam na pakovanju od sijalica: nacrtan analogni sat za obične sijalice (0-12) i za te pojačane (0-6). Znači traju 50% manje vremena. A pošto je zamena na nekim kolima pain in the ass, treba misliti i o tome
    Prva H7 riknula nakon 6 meseci.

  8. #8
    Senior Member Heinz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Voždovac
    Posts
    1,769

    Default

    A nikad se ne menja samo jedna
    Honda Jazz 1.4 i-VTEC ESH

  9. #9
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Baš se radujem zbog tvojih (i mojih) sijalica.

    Ali da svetle za sve pare, svetle.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Beograd
    Posts
    48

    Default

    Cao drugari
    Moja ekipa i ja radimo sa xenonima vec par godina, rado cemo odgovoriti na sva vasa pitanja u vezi sa svetlima.

    Ima skupljih. Ali to nije zbog boljeg kvaliteta!
    Ima jeftinijih. Ali to jeste zbog losijeg...
    Cujemo/pisemo se
    Mix

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •