Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 125

Thread: Mercedes W124

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    20

    Default Mercedes W124

    ljudi sta mislite o ovom automobilu

    molio bih Vas samo da mi ne pi?ete bolji je ovaj, bolji je onaj ili kupi ovaj kupi onaj

    hvala svima unapred

  2. #2
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Nekad bio dobar. Danas zastareo, pohaban, pregazen.... imaces srece ako ubodes nekog koji nije isao na taxi ili na sablon za razvlacenje.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    20

    Default

    da ali taj auto oko 91 godista kosta isto kao i vektra 98 a da ne pominjem neke automobile koji su proizvedeni van nemacke

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    175

    Default

    haha, Soko, moram da se nasmejem na taj tvoj komentar, izvini ali moram... Ima zašto je mercedes stekao tu reputaciju koju ima sad... u mom komšiluku ih ima nekoliko, i taksista i civilnih npr da audi A4 onaj prvi nema šanse da se meri sa njim... iako je audi 2000 godište... peace...

    čak sam na jedan bacio oko, toliko je dobar da je to neverovatno... ali gazda nema šanse da ga proda u skorije vreme

  5. #5
    Senior Member Avijon's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Vienna,AT
    Posts
    527

    Default

    Beše prvi A4 negde oko '94 ?
    Gde si se zbunio?

    A što se mene tiče, Opel nikada ne treba uzimati u razmatranje, poređenja cena, i tako to...
    VIP: Ja sam danas bio na promociji novog VW Pola i moram da kazem da je Clio stvarno dobar automobil

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    175

    Default

    Naravno da se nisam zbunio, ne pričam napamet, taj se prvi audi A4 proizvodio do 2001. koliko ja znam... A i poređenje mi nije napamet... Bio je 1.8L Turbo...

  7. #7
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Da ste u situaciji da birate:

    izbor 1:
    opcija 1 - Miss Sveta 1982 godine
    opcija 2 - neka iz komsiluka koja se te godine rodila

    izbor 2 (menadzera fudbalskog tima):
    opcija 1 - Maradona
    opcija 2 - osrednji 24. godisnji napadac

    Moj izbor u oba slucaja bi bio br.2. Sta mi vredi Maradona ako ne moze da pobegne iz ofsajda? Ako odigra pola utakmice pa sledece 2 pauzira? Sta ce mi tetka od 5 banki?

    Slazem se da postoji razlog Merc-ove reputacije ali taj auto je skoro pa punoletan. Nijedan sklop na njemu nije planiran da radi tako dugo. Materijal stari cak i da nije vozen (u sta sumnjam) i samo pitanje sta ce se na tom autu sledece pokvariti. Ne moraju to biti cak ni neke velike havarije ali majstora treba platiti, treba sacekati da se to uradi, sta voziti dok je auto na popravci.... najskuplji je auto koji ne sluzi svojoj svrsi.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  8. #8
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Quote Originally Posted by Soko View Post
    Da ste u situaciji da birate:

    izbor 1:
    opcija 1 - Miss Sveta 1982 godine
    opcija 2 - neka iz komsiluka koja se te godine rodila

    izbor 2 (menadzera fudbalskog tima):
    opcija 1 - Maradona
    opcija 2 - osrednji 24. godisnji napadac

    Moj izbor u oba slucaja bi bio br.2.
    Ovo je, najbolje predstavljanje svog misljenja za kupovinu automobila koje sam u zivotu cuo... ovo se da uramiti...mozda te kontaktira autokomerc, ili neki drugi prodavac automobila za reklamu, bravo sokole...

    Normalno je da bolje kupovati nov auto kada se ima para, ali bolje je nekoliko godina star, nije toliko bitna marka (ipak je sve u novcu), nego bas, bas, star, pa zvao se on i mercedes.

  9. #9
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Mislim da poredjenje koje je dao Soko nije odgovarajuce. Moj cale bi bubreg dao miss sveta iz 1982, ali nikad nebi kupio polovan auto. A i Maradonu bi vise voleo da imam u timu nego Kezmana.

    Opet ja pripradam grupi ljudi koja se uvek lozila na mecku, pogotovo na 124-u sa motorom 250 turbo dizel i prorezima na desnom krilu
    Nemam nista protiv novih mercedesa, cak sta vise, ali mislim da 124 je dobar izbor za nekoga ko zeli veliki, prostran i pouzdan automobil.

    Moja dilema vise ide u smeru da li uzete Mercedes w124, Audi A6, ili BMW serije 5, a da su svi godista oko 90-93?
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    175

    Default

    Naravno Sokole da je najbolji auto nov auto... Ali ako se nema para za nov auto...?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •