Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 125 of 125

Thread: Mercedes W124

  1. #121
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    trebao bi biti 26-32 bar

    He who loses control, loses.

  2. #122
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    trebao bi biti 26-32 bar
    hvala
    e jos jedno sam htio da vas pitam za diferencijal cuo sam da valjda postoje neki brzi i spori diferencijali pa me zanima gdje ja mogu da procitam te oznake i koji bi mi diferencijal bio najstartniji na ovom tipu 124 trenutno mi je diferencijal sa prenosnim odnosom 3,07
    hvala unaprijed

  3. #123
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    E to već nemam pojma, to koji diferencijal ide u koji model. E sad ako staviš dif sa većim odnosom dobićeš startniji auto ali gubiš najveću brzinu i potrošnja raste na autoputu recimo jer se motor mora vrteti brže. Za dif sa manjim odnosom je obratno. To najbolje nađi neki mercedes forum naš ili strani pa tamo nađi tačne podatke jer se tu već sve zna, ipak je to stari model

    He who loses control, loses.

  4. #124
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by bruyoni View Post
    E to već nemam pojma, to koji diferencijal ide u koji model. E sad ako staviš dif sa većim odnosom dobićeš startniji auto ali gubiš najveću brzinu i potrošnja raste na autoputu recimo jer se motor mora vrteti brže. Za dif sa manjim odnosom je obratno. To najbolje nađi neki mercedes forum naš ili strani pa tamo nađi tačne podatke jer se tu već sve zna, ipak je to stari model
    vazi hvala puno na odgovorima

  5. #125
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    2

    Default

    Jel moze neko da mi pomogne...imam 124-ku 2.5 obican dizel 92god automatik....desava mi se na leru da kao zatrokira kao promeni rad....sto se i prenosi u kabinu,trese...dal moze da bude nesto sa filterom goriva ili diznama ili pak drzac motora?!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •