Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 231 to 240 of 240

Thread: Ko prenosi Formulu 1

  1. #231
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Meni na Orionu radi. Doduse, samo sam probao. Gledam na SK Prime, zbog njega nisam uzeo kablovsku nego sam se pretplatio na Total TV. Topla preporuka, inicijalno oko 4k dingera instalacija, a posle isto kosta mesecno ko prosecna kablovska. Konkretno plus paket sa hd (eurosportovi u full hd i ng) je 1710 dinara. U cenu je uracunat mesecni najam HD risivera od 350 dingera mislim.

    SK Prajm mislim da ima i u baznom paketu. S obzirom da hvata i hotbird ili astru, nakupi se preko 400 kanala (doduse uglavnom gluposti, ali nista gori odnos nego na prosecnoj kablovskoj sa 4-5x manje kanala).

  2. #232
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Ima li neki sajt gde se može iole kvalitetno pratiti F1 uživo? Još par meseci sam na IPTV-u i onda moram tražiti neku drugu kombinaciju, kako bih imao i SK.

  3. #233
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Å*to ne isprobaÅ¡ kombinaciju preko BBC i onog proxyja?

  4. #234
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Probao sam sad BBC i Å¡ljaka odlično.

  5. #235
    Senior Member psyman's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    pancevo
    Posts
    121

    Default

    Aj posaljite i meni tu kombinaciju na PM pls

  6. #236
    Senior Member bravosx1616's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Zrenjanin
    Posts
    495

    Default

    Ja sam cele prosle godine tako gledao posto nisam imao SK Prime, ali ove godine BBC prenosi samo pola prvenstva, 10 trka. Ovde dole imate listu koje trke BBC prenosi live, a koje samo highlights. [Only registered and activated users can see links. ] . Prava za UK za komplet sampionat je preuzeo Sky Sport, posto je to valjda privatna televizija pa smeju da pustaju reklame, dok BBC kao drzavna nije smela pa nije bilo isplativo, tako sam negde procitao. Btw, Sky Sport kvalitetan kao sto je BBC za ostale trke necete naci sada, Sky Sport u dobrom kvalitetu da ga stream-uje bas Sky nema sanse da gledate samo pomocu UK proxy-a, jer je potrebna i pretplata na kablovsku televizuju u UK da bi se Sky mogao gledati online. Moze se naci dosta live stream sajtova gde ljudi stream-uju pomocu svojih web kamera, dok ih cika Bernievi detektivi ne bloknu . Sto se tice kvaliteta, ima raznih od gledljivih do razmazanih, sve zavisi koliko ti Robin Hud-ovi imaju kvalitetnu web kameru i UL.

    [Only registered and activated users can see links. ] ovde mozete gledati sve free programe izmedju ostalog i BBC u HD kvalitetu bez ikakvih dodatnih programa i proxy-a, a za trke koje BBC ne prenosi na gore opisani nacin od Robin Hud-ova . Ranije je u HD varijanti bilo limitirano na 90s cini mi se, pa onda refresh stranice pa opet ide 90s, a ako necete da se bakcete sa refresh stranice, onda prebacite na SD kvalitet i gledate bez prekida, ali sada sam pokrenuo posle dosta vremena i vidim da nije limitirano vise ni u HD kvalitetu.

  7. #237
    Senior Member ToD's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,884

    Default

    Ja gledam Sky, nemacki...i nema reklama. Na zalost nema Sk Prime pa nemogu gledati kod nas, ali sam odradio da gledam preko satelita i to Sky ima ukupno cetiri kanala koji prenose. Jedan ima prenos kao i svi drugi (sa iskljucenjem komentatora, ne mogu slusati Surera kako kenja i smeje se non stop kada se desi nesto nekom ko nije nemac), drugi kanal emituje LiveTiming koji ima na F1 sajtu, treci emituje onboard celu trku, uglavnom Sumi ili Rozberg i cetvrti kanal je onako velika mapa staze i gomila podataka...dok mi ne zavrnu to ja hepi

  8. #238
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Tebi je odlično, dok traje koristi.

    Gde god da si, možeš da se pretplatiš na TotalTv i da imaš SK Prime HD i SK Premium HD, bez reklama (vrh).

  9. #239
    Senior Member stipe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sarajevo
    Posts
    150

    Default

    Donedavno gledao na SK Prime (zakljucno s VN Monaca) dok nam nisu zatamnili F1 (ovdje u Bosni), vjerovatno neka prava ili slicna sranja (ne zanima me) jer svi se drugi sportovi na svim SportKlub kanalima uredno prikazuje ukljucujuci i MotoGP dok je odjednom F1 otisla 'u crno'. Prevodi i komentari su bili vrhunski. Sad sam osudjen na RTL i slusam dosadne njemce (koje nista ne razumijem) i naravno 'obozavam' njihove 10-minutne reklame koje se po pavilu znaju zadesiti kad se bas desi nesto zaimljivo na stazi... Tako sto se tince Ex-Yu mislim da nema vise kanala koji prikazuju. Koliko znam HRT2 vise ne prenosi, no i HRT2 nam je ovdje (skoro) konstantno crn jer je vecinom sportski sadrzaj, Do prosle godine smo imali par domacih TV stanica koje su prenosili manje ili vise uspjesno (prosle godine TV1 koji nije bio los osim jednog komentatora koji skoro nije imao veze sta prica i o kom je sportu uopste rijec). Tako da sam/smo ovdje osudjeni na njemce (RTL). No bolje ista nego nista

  10. #240
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Veljko je 90-tih, dok je jos bio malo vise u snazi (mada nije tako delovalo), bio angazovan kao strucni komentator i to mu je vise lezalo. Neko je komentarisao sta se desava na stazi, a on je iscitavao svoje enciklopedijske podatke i trac rubrike, sto u sustini i nije bilo tako lose. Kada bi zapao u one svoje cuvene "prekide napajanja" taman bi uskocio komentator...
    Preminuo Veljko>

    [Only registered and activated users can see links. ]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •