Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 78

Thread: Egzotika na stranim ulicama

  1. #41
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Bogami, bas extremni styling. Steta sto nema tabli, znam coveka iz HR koji ima istog ovakvog. Ako je njegov, ne verujem da se puno uzbudio.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  2. #42
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    247

    Default Montreaux

    Proslog leta ispred onog casina po kome je "smoke on the water" dobila ime. Reklo bi se da vredi par milioncica

  3. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Samo da se pohvalim, ovoga sam danas malo provozao

  4. #44
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    Uh, a sto "malo"?
    Ma kad bi se dohvatio kljuceva i volana pitanje je dali bi ih uopste ikada i vratio. 6.im stepenom prenosa Srbija i nije tako daleko.
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  5. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Zato sto sam baksuz

    Kako je tu bio parkiran, ja uzeo mobilni da ga uslikam. Reko da okacim nesto egzoticno na NK
    Otisao sam posle i posle 20 minuta opet dosao na isto mesto. Kad sam hteo da napravim jos neku slicicu, izadje lik (rekao bih da je blizu 70g) da uzme nesto iz kola. Ja sam ga bas drsko upitao da li smem da otvorim leva vrata (posto je on otvorio desna i trazio nesto u nekoj kesi) i slikam kokpit. Pita on mene da li mi se svidja. Ja njemu:"Jes' da nije Enco ali mu nebih nasao mane kad bi mi ga neko poklonio". On ce meni:"Pa da ti ga poklonim ne mogu, ali mozes da ga provozas ako mislis da mozes da vladas ovakvim automobilom".

    Sta da mu odgovorim
    Znam da se pali negde na dugme ali me strah da se ne blamiram. On prodje na levu stranu, upali ga i rece da ga pazljivo penjem na trotoar kad ga budem vratio.

    Steta imao sam samo oko 5 minuta (eto zato sam baksuz), jednom sam ga digao na oko 140 km/h (nisam imao gde brze), ali sam imao osecaj ka da vozim 80 kad sam malo popustio gas.
    Vratio sam mu posle kljuceve, zahvalio se i rekao mu da ako se predomisli i ipak hoce da ga poklanja, zna gde moze da me nadje

    Evo jos nekoliko slicica koje sam napravio (pre voznje naravno) Jos uvek se najezim kad se setim kakav zvuk ima na oko 5-7 hiljada obrtaja u minuti

  6. #46
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Lik koga neznash ti dao da obrnesh koji krug u njegovom Ferariju?!!

    Daj bre, a ovde kod nas ti prvi komshija ne bi dao da uradish koji djir u Yugu

  7. #47
    Senior Member Markoj's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Sombor
    Posts
    697

    Default

    @Mika

    Vozio si Ferrari 430 Scuderia

    Mora da si delovao bas ubedljivo i sigurno , cim ti je "dedica" dao auto da provozas.

    Koliko se ja secam , auto je bas brz , tek nesto sitno iza enza. (na stazi mislim)

    Slozio bih se sa Sokolom , postoji veca sansa da ga ni ja ne bi vratio (posle 5 min mislim )

    p.s. kad gledam ove diskove , osetim kako mi je glava teska , a i taj menjac sto ima .A o zvuku
    Last edited by Markoj; 22nd May 2008 at 12:17.
    "If everything seems under control, you're just not going fast enough."


  8. #48
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by Markoj View Post
    @Mika

    Vozio si Ferrari 430 Scuderia

    Mora da si delovao bas ubedljivo i sigurno , cim ti je "dedica" dao auto da provozas.

    Koliko se ja secam , auto je bas brz , tek nesto sitno iza enza. (na stazi mislim)

    Slozio bih se sa Sokolom , postoji veca sansa da ga ni ja ne bi vratio (posle 5 min mislim )

    p.s. kad gledam ove diskove , osetim kako mi je glava teska , a i taj menjac sto ima .A o zvuku
    Coveka nisam nikad video u zivotu. Ima bolesnu zenu i mislim cak stariju. Bice da nije on te pare zaradio nego preko nje

    Kad su u pitanju kocnice, tu sam se malo izblamiro (srecom po zavrsetku voznje). Ja mu rekoh kako sam odusevljen kocnicama i da je ogromna razlika izmedju celicnih i karbonskih. On ce meni:"Mislis keramickih?" . Hteo sam ko noj da zabijem glavu u pesak. Srecom je to proslo kao lapsuz a ne moje ne znanje

    Dedica se razume u ferrarije. Pricao mi je da je ovaj skoro isto brz kao i enzo. Zapamtio sam samo da ide 3.6 od 0-100. Rekao mi je i 0-200 kao i 0-300

  9. #49
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Kakva nadrealna prica...posle kazu Zapad nema duse .

    Nego, ne rece nista o "ako mislis da mozes da vladas ovakvim automobilom"? Pet minuta je kratko, al' ipak kakav je utisak?

  10. #50
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    1,161

    Default

    5 minuta k'o 5 sec. Mozda nije ni bilo 5 minuta. Sve vreme u nekom strahu da me neko ne zakaci, da ne stisnem previse gas .Cak sam u jednom trenutku pomislio, sta sam koji q.. morao da sedam u njega. Evo i sad se najezih dok ovo pisem.
    Ne mogu to recima opisati

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •