Results 1 to 5 of 5

Thread: Yugo Tuning

  1. #1
    Junior Member IxI BG's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Beograd
    Posts
    3

    Default Yugo Tuning

    vidim da ima dosta onih koji se razumeju za razliku od mene u tuning motora pa ako neko zna bilo sta o tuningu yuga neka pise, na primer vesanje, motor, kocnice,i kako od yuga moze da se napravi sportska masina

  2. #2
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    [Only registered and activated users can see links. ]
    sve o budzenju yuga...

  3. #3
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    zna li neko kako i gde u BG-u staviti onaj spojler na krov , takoreci malo iznad zadnje stakla ? kako li se tad auto ponasa pri vecim brzinama(autoput) i da li trosi vise? Neki moj komsija ,ne znam ga, stavio to na punta , pa me sad interesuje u globalu? (za bilo koji auto sa 3 ili 5 vrata-naravno)
    Last edited by VeljaBgd; 29th January 2008 at 17:10.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2

    Default

    imam yuga 97 god zlatno metalik boje nabavio sam branike i pragove od juga in jel moze neko da mi predlozi u kakvoj boji da ih ofarbam ubacio sam u njega sedista od golfa 4 prednja i zadnja a mislio sam i da promenim kontrolnu tablu mozda od suze ili samo da ubacim sat od nekog drugog auta

  5. #5
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Ne pravi frankestajna od yuga. Mislim da ides u pogresnom smeru. Plastike nece uciniti lepsim ni brzim yuga. Ubacivanje opel table ce ubiti i ono malo nekog identiteta tvom automobilu.

    Pogledaj ovaj lep primer i mozda shvatis da retro i spartanski izgled najbolje stoje Yugu. Trazi zamenske delove od automobila koji su generacijski parnjaci yugu, a imaju reputaciju i dobar izgled.

    Inace, moj savet ti je da se fokusiras na mehaniku i limariju, ne kreci od crepa.

    Satici, predlog

    [Only registered and activated users can see links. ]


    Primer yuga za uzor

    [Only registered and activated users can see links. ]

    [Only registered and activated users can see links. ]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •