Results 1 to 3 of 3

Thread: Redovni servis u ovlascenom servisu

  1. #1
    Junior Member Dzonka's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Belgrade
    Posts
    3

    Default Redovni servis u ovlascenom servisu

    imam malu nedoumicu pa me zanima vase misljenje. pre par meseci sam kupio nov auto, i dosao je red na redovni servis na 15.000 km. zovnem ja servis auto kuce gde sam kupio auto i kazu me kako je taj redovan servis (zamena ulja i filtera) tu negde oko 280 evra?!
    posto je seat koga vozim, 1.9 tdi, skoro isti kao i prethodni, cije sam servise radio u ne ovlascenim servisima, sa originalnim delovima, znam da taj servis sa RS castrolovim full sintetik uljem kosta 10.000 dinara.

    e sad sta je moje nedoumica, da li da budem cava i da platim u ovlascenom servisu tih 280 evra (zbog garancije) i da li je cena u svakom od ovlascenih servisa ista i trece, gde da nadjem ko je ovlasceni servis za seat vozila?!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    'Bem ti, 280 evra za zamenu ulja i filtera! Pa jesu li oni normalni? Kolika im je garancija? 10 godina?

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Evo ko je ovlascen za Seat:
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Ako si iz BG, situacija je prilicno jasna. Porsche Ada.

    Ako sam dobro shvatio ti vozis Ibizu TDI? Skoro sam siguran da je doslo do nekog nesporazuma, mali servis za taj auto nema sanse da kosta toliko. Koji ti je servis trazio toliko para?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •