Results 1 to 5 of 5

Thread: Koji auto do 4 soma?

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1

    Default Koji auto do 4 soma?

    Pozdrav,

    interesuje me da kupim neki autic iz 1997. god ili priblizno tom godistu.

    Imam razne ponude, a najvise mi se svidja Opel Corsa 1.4. Da li neko moze da mi upored jos neke modele sa ovim (ili sve medjusobno).

    Lista koju preferiram je:
    1. Corsa
    2. Saxo
    3. Punto
    4. Peguot 106
    5. Felicia
    6. Ostalo

    Sta bi vi pre uzeli i koji su odnosi novih, polovnih delova, odrzavanja itd. Dodao bih da nisam bas pri nekoj kinti, pa me sve ovo interesuje, sta ima za 3-4 soma.

    Pozdrav i havla unapred na trudu...
    Vladimir Svorcan, Kraljevo

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2

    Default

    Auto koji je u toj klasi i koji bih ti preporucio je suzuki swift, uglavnom zato sto je strasno pouzdan, i malo trosi. Medjutim, treba naci korektnog polovnjaka, koji je redovno odrzavan i ne kucan inace nista od one pouzdanosti. Za 3-4 hiljade mozes da trazis i neko 2000-to godiste. Pozz

  3. #3
    Senior Member VeljaBgd's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    143

    Default

    za 3 - 4 hiljade ti treba puno srece i bar jos pola hiljade cisto da ti se nadje da ulazes...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    2

    Default

    Da ta kolicina novca je poprilicno nezahvalna, imas veliki izbor, a mozes vrlo lako da se prevaris i da kupis nesto sto ce ti izvuci jos kesa. Moj savet: Idi na provereni automobil, pa koje god da je marke.

  5. #5
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Malo je iznad te cifre, ali ja sam prosto odusevljen calovom Fiestom TDdi 2001. Fenomenalno ukomponovan auto, daleko sam vise uzivao u voznji nje nego Punta 2004. benzinca.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •