Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Sa kacigom izgledam glupavo...

  1. #1
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default Sa kacigom izgledam glupavo...






    He who loses control, loses.

  2. #2
    Senior Member Suba's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    466

    Default

    auu brate!!, vec sam vidjao kod engleza "surov" fazon reklamiranja bezbednosti u saobracaju...

    mislim da je jako efikasno
    [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #3
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    U 'ebem ti, kakva dobra kampanja...

    Tnx bajkeru.

    Elem, ništa kulerijske od dobre kacige, skafandera i rukavica. Ne razumem neke ljude. Sa zadovoljstvom bih nosio neke lepe bojice, šarice i reklamice.

  4. #4
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Uglavnom i imaju kacige, ali su na laktu. Kvari im frizuru, kao sto gornji poster to lepo govori.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #5
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Ma kad vidim ovako efektivne kampanje samo se iznerviram! Ne kako su dobre vec kako sa ne mnogo para mozes da postignes efekat. Nasa kampanja za nosenje kacige se svodi da cirikus i kompanija vozaju masine po miseluku i kao nesto izbegavaju neki auto koji ih kao, veoma neupecatljivo odigrano, blokira da ga obidjju i onda na kraju kao zakljucak uzmu kacigu i kazu "Bez ovoga nigde ne idem!" Ne znam na koga su ciljali sa takvim stavom i takvom "glumom" a garant se neko obrlatio posto je dobio posao na nekom tenderu! Mislim koliko je moglo da kosta fotkanje ovga i modeli i sminker ili Photoshop crtac? Kod nas je bitno da pokazu kako si ko sto Nindza kaze, cool sa kacigom i da zato treba da je nosis a ustvari treba ovako da sokiraju ljude, ali ne onda kad sokiras ljude jave se one tri kobile i ostali zgubidani iz helsinskih odbora, Kofi Anana i ostalih ne vladinih, ne profitabilnih ne organizacija i proevropski kombi partija koji apeluju da to nekome udara na osecanje posto ti neki imaju nekoga koji sad tako izgleda nakon saobracajke pa onda zovu Brizit Bardo, Pamelu, onog zlog imperatora iz Gladijatora pa oni reaguju kod resornih ministara koji ce da kaze ne moze to tako jer ce ono troje danguba da stopiraju zbog toga ulazak u EU pa necemo uci 2025. nego 2027! E pa nek zadrze osecanja za sebe nek se nose sa njima znam da im je tesko, ali mozda vredi nekolicini udariti u zicu ako ce to spasiti veci broj ljudi takve sudbine. Ali ne uvek se nadju neke galamdzije kojima su prava pilica, beba panda i grbavih kitova i osecanja nekolicine vaznija od potreba vecine i dezurni cinovnici na vlasti koji oce da budu/izgledaju veci katolici od pape jer su kao pomogli i priblizili nas blize EU jer su spasli nekoliko uzburkanih osecanja, tri foke i nesto panda!

    Idem da napisem nekoliko mail-ova u UK da pitam koliko je to kostalo i kako je vlast kompenzovala posto sam cuo da kod jnih kad se kao sredstvo informisanja prikljucis u neku akciju ovakvog tipa budes oslobodjen nekih taksi ili tako nesto. Pa da mozda i napisem neki tekst na sajtu kako se prave kamanje o bezbednosti u saobracaju!
    Last edited by bruyoni; 14th November 2007 at 15:00.

    He who loses control, loses.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Podrzavam ovakav vid kampanje za bezbednost u saobracaju.
    I treba da bude sokantno, jer posledice i jesu sokantne.
    Imao sam prilike da se susretnem sa takvim slucajevima i covek uvek pomisli da se to desava nekom drugom, ali nije tako.

  7. #7
    Senior Member aleksa's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    283

    Default

    Pre par godina sam gledao na tv-u kako negde u americi edukuju omladinu. Prvo sakupe tinejdzere koji su napravili neke saobracajne prekrsaje(prebrza voznja,voznja u pijanom stanju...). Zatim ih odvedu u mrtvacnicu i tamo im pokazu leseve svojih vrsnjaka koji nisu imali toliko srece.
    Zanimljivo je bilo videti njihove face pre i po izlasku.

  8. #8
    Senior Member rzeljko's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Budva
    Posts
    908

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa View Post
    Pre par godina sam gledao na tv-u kako negde u americi edukuju omladinu. Prvo sakupe tinejdzere koji su napravili neke saobracajne prekrsaje(prebrza voznja,voznja u pijanom stanju...). Zatim ih odvedu u mrtvacnicu i tamo im pokazu leseve svojih vrsnjaka koji nisu imali toliko srece.
    Zanimljivo je bilo videti njihove face pre i po izlasku.
    To sam i ja neđe vidio, prava šok terapija. Izgleda da je jedini način da se nešto kod nas koristi da ga izreklamiraš na Pinku i da ga nose ceca/mile/tarmirićmi/indira/bubašvaba i naravno džej i tek onda bi ih narod počeo nositi.
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Shankly

  9. #9
    Senior Member hondulja's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Beograd
    Posts
    248

    Default

    Da semo sto je na pinku 1sec=100e, a ministarstvo se steka i eto ti...

  10. #10
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Pa moze ministarstvo za saobracaj ili sta vise da se dogovori sa ministarstvom finansija da se pink-u/FOX-u/Avali/Metropolisu (ili ka kose vise zovu oni sto sade bilborde) umanji porez za tih 100€ x 250-300s dnevno (x20 dana mesecno). Tj ako ta ministarstva drze oni iz iste stranke ali posto ih imamo 4-5 stranki n avlasti onda jebiga, mora malo Dinkic ili Boza sad da obezbedi i praunuke posto su i nerodjenim unucima kupili komplet opremljene stanove.

    PS - E da! Kampanja nije iz Engleske vec iz Vijetnama!
    Last edited by bruyoni; 15th November 2007 at 16:12.

    He who loses control, loses.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •