Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Pitanje u vezi pranja/tapaciranja/održavanja auta

  1. #1
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default Pitanje u vezi pranja/tapaciranja/održavanja auta

    Da li znate nekog ko presvlaci/tapacira ili vec nekom drugom tehnologijom popravlja istrument table koje su ispucale od sunca...

  2. #2
    Senior Member dfast72's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Bgd
    Posts
    258

    Default

    Tapetar ,
    Salim se naravno ali mislim da bi to bio izazov za svakog tapetara, narocito ako mu se da masti na volju sto se tice matrijala. Mislim da jedna tabla moze vrlo lepo da se odradi sa kombinacijom koze i skaja u dve boje recimo, a u halo oglasima se sigurno moze naci neko ko tapacira sedista ili tapacirunge vrata, pa zasto onda ne bi odradio i tablu.
    Vozdra!

  3. #3
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Na zalost, oni to ne shvataju kao izazov vec kao gubljenje vremena. Jedinog lika kojeg sam nasao da je zaiteresovan trazio 300 evrica... Sad sam nasao nekog matorog sto je u penziji pa ima vremena da se zeza

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    za volanom!
    Posts
    25

    Default

    Malo kasnim, ali upravo je moj drug isao na Banovo Brdo gde su mu napravili kompletan interijer za automobil. Ne znam sta sve rade, ali je velika guzva pa sada zakazuju za kraj Januara!
    F1 je neopevana dosada - gledajte WRC!

  5. #5
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Quote Originally Posted by wrc
    Malo kasnim, ali upravo je moj drug isao na Banovo Brdo gde su mu napravili kompletan interijer za automobil. Ne znam sta sve rade, ali je velika guzva pa sada zakazuju za kraj Januara!
    Ajd nabavi neki kontakt please.
    "Racing is a space-time continuum"

  6. #6
    Member outlaw's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kod žene u potkrovlju
    Posts
    41

    Default Pitanje u vezi pranja/održavanja auta

    Valjda sam potrefio naslov teme

    Elem, ćale je kupio novu Korsu i posle ovih silnih kiša se desilo sledeće: na sajtnama sa obe strane su se pojavile tamne fleke, kao od nekog ulja ili čega već, masne, debele, koje NE mogu da se operu u perionici (barem su momci tako rekli, ako ih nije mrzelo da trljkaju )

    Neko mi reče da je to neka antikorozivna tečnost koja je zbog vrućine/kiše iscurela iz vrata i ostala na sajtnama (?) Ne razumem se pa pitam: čime mogu to da skinem: benzin, neki razređivač, Feri (bilo šta što neće da ošteti farbu)...?

    Ajd fala i pozdrav!
    Dobrodošli na najluđe diskusije na Internetu - [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #7
    Senior Member Bojan's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    532

    Default

    Ja sam te stvari skidao toplom, ali jako toplom vodom.
    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bgd
    Posts
    2

    Default

    Kupi u apoteci cist, medicinski benzin.

  9. #9
    Senior Member Soko's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Sremcica
    Posts
    2,774

    Default

    To je verovatno sredstvo kojim se konzerviraju novi automobili. Oni u Opelovoj perionici dekonzervaciju vrse vrucom vodom (~85 C) i sprejom za odmascivanje (koji nabavljaju od moje firme )
    Krivi smo mi koji smo ćutali....

  10. #10
    Member outlaw's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Kod žene u potkrovlju
    Posts
    41

    Default

    Reče mi lik u servisu da će vruća voda pomoći, i da ne koristim bilo šta od hemije ili nečeg sličnog, zbog farbe...

    Probaću ovih dana, fala na pomoći Soko, kako se zove taj sprej, ima li ga gde u maloprodaji?!
    Dobrodošli na najluđe diskusije na Internetu - [Only registered and activated users can see links. ] [Only registered and activated users can see links. ]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •