Results 1 to 4 of 4

Thread: Redovan servis, tj gde servisirate?

  1. #1
    Member biker's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bgd
    Posts
    63

    Default Redovan servis, tj gde servisirate?

    Imam problem jer ne znam kod koga da idem na redovan servis za Piaggio Beverly 250. Do sada sam isao u Tehnodelta-u, i mozda sam ja paranoik, ali jednostavno im ne verujem da ista rade, tj da menjaju sta treba i kada treba.
    Prvo, da li neko zna sta to znaci "Programsko odrzavanje"? Tako mi pise u servisnoj knjizici (ono sto ja pretpostavljam je da se pod tim podrazumeva menjanje filtera(vazduh, ulje, gorivo), kocione tecnosti, tecnosti za hladnjak i menjanje ulja. Do sada sam isao na 3 servisa, i to na 2 programska odrzavanja i jedno menjanje ulja i filtera za ulje. E sada ono sto mi je cudno, je to sto mi "kao" svaki put menjaju sve a ja kontam da ne menjaju nista. Nikada ne mozes da prisustvujes servisiranju iz ovog ili onog razloga itd. I naravno, cena je uvek ista, skromnih 50€.
    Zbog toga sam resio da pronadjem neki novi servis, mada sa majstorima uvek isto.
    Ako neko zna nekog "postenog" majstora, neka bude dobar i to podeli samnom.

    Thnx.

  2. #2
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Moto Davor izgleda sasvim ok
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Da, Davora svi hvale. YUBC.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  4. #4
    Member biker's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bgd
    Posts
    63

    Default

    Hvala, kontaktirao sam ih danas (moto davor), i covek mi rece da se servis radi na 1000, 6000, 12000...itd, a meni oni dripci radili na svakih 3000 + sto su mi "navodno" svaki put radili ceo servis, a to naravno nema potrebe. I menjali mi filter za vazduh (koji se btw ne menja, on je od sundjera i pere se), tako da Kiza Tehnodelta moze da dobije samo CRNI GRAND PRIX.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •