Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28

Thread: NK TEST: Honda Civic 1,8

  1. #21
    Member Import_Tuner's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Belgrade
    Posts
    84

    Question

    Sta to je ceo snimak eeeee... Pa ja sam mislio da ce da bude Getaway in Belgrade!
    Life Is Short... Look Good... Drive Fast!!!

  2. #22
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pa sad... Getaway in NS cemo da snimimo, ako RadeJet bude bio raspolozen
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #23
    Senior Member Calibra 4WD's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    NBG
    Posts
    1,707

    Default Evo i mene posle duzeg vremena :)

    Svratio sam juche do Hondinog salona da se raspitam za limuzina verziju Civica koji mi se cini povoljnija kupovina od hatcback varijante,auto je bash odlican ali nisam mogao da verujem kada mi je prodavacica saopstila da je prvi moguchi rok isporuke JUL mesec 2007god?!?!

    Obican Civic se ceka 2-3meseca ,a najmanje za Accorda koji moze da se dobije pocetkom maja i biche na sajamskom popustu od 5%(Civic neche biti na popustu,verovatno iz razloga sto bi se tada rok isporuke produzio na joh par meseci).

    Jel su tako dugacki datumi isporuke i kod drugih prodavaca,zna li neko?

  4. #24
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Eto, javi se covek i odma nadje rupu u tekstu... Potpuno sam zaboravio da dopisem nesto za limuzinu....

    Situacija je specificna za Hondu, a pogotovu za limuzinu. Naime, uoni uopste ne reklaimiraju limuzinu, zato sto im englezi ne isporucuju taj model uopste. Proizvodni kapaciteti ne mogu da zadovolje traznju, a Srbija nije bas prioritet. Rekose da pocetkom leta treba da pocne redovna isporuka limuzina.

    Inace, limuzina je mnogo jeftinija (ko sto rekoh negde gore u tekstu), a model od 20.500 EUR (skuplji nivo opreme) ima ama bas sve (sem koze i navigacije) - ima cak i siber, sto se meni uzasno dopada.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #25
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Meni se bas ne svidja ova limuzina Civic. Sta ja znam, mozda se zaista radi o kvalitetnom i dobro opremljenom automobilu ali mi je nekako dizajn odbojan. Sto se tice rokova isporuke, cini mi se da tvoj iskustvo Calibra dobrano odstupa od onoga sto su nama rekli i zvanicno i "poluzvanicno". To je izgleda glavna boljka nasih dilera automobila. Sto se tice Civica hatcha, vjerujem u prichu o isporuci od par mjeseci jer na parkingu nije bilo nicega sem Accorda i Jazzova. Jedino ako imaju jos negdje lager Hondi. Po gradu ima zaista mnogo Accorda, a pitam se koliko od njih je u vlasnistvu fizickih lica. Bas cu pokusati da nadjem info kakva je situacija oko traznje za Civicom u Evropi, sto bi mogao biti jedan od glavnih razloga kuburenja sa zalihama.

  6. #26
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ijaooo! Stigle cene za Honde!

    Civic Type R - 33405 EUR! I to je specijalna cena tokom sajma automobila!!!

    Svaka čast Hondi, vrhunskim motorima i ostalim drangulijama, ali za te pare svako ko ima trunku mozga ide kod Renoa po novog Clia Sport (i ostaje mu 10 soma keša).
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #27
    Senior Member NN!'s Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    226

    Default

    Sa sajamskim popustom clio kosta 19.200. Hondinih 0.3 sekunde kosta 14000?! Za 33000 moze ozbiljniji auto od typeta da se uzme. No svaka roba ima svog kupca.
    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #28
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Odgovorno tvrdim da za 19 hiljada NE POSTOJI bolja kupovina novog sportskog automobila. Da imam kreditne sposobnosti, uredno bi već držao ugovor u ruci. Ovako, ostaje samo da se nadam da nekako navatam te iz Renoa da daju neka kola na test.

    Honda definitivno menja smer, automobili joj nikad nisu bili jeftini, ali ovo postaje besmisleno. Novi model nudi identičan motor kao i prethodnik, nudi veću težinu, više opreme i... veoma sumnjivo poboljšanje voznih karakteristika (ako uopšte).
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •