Page 3 of 46 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 457

Thread: Servisne informacije

  1. #21
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Odlična ideja.

    Jurija Gagarina početak, tamo kod mostića za voz je i dalje zatvoren (kod Bloka 19a).

    Krunska (ex. Proleterskih Brigada) od Resavske do Beogradske je totalno razvaljena.

    Ustanička, nema asfalta u smeru uzbrdo pored Hotela Srbija.

    Zapravo, kad bolje razmislim, gde god da sam pošao naleteo sam na neke radove, ali ne i na radnike, a siguran sam da se ne čudite niti malo.

  2. #22

    Default

    Gavrila principa jos uvek nije prohodna skroz do kraja prema Brankovom mostu.
    Hocu cabriolet. ...

  3. #23
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Upozorenjima nije lose obuhvatiti i saobracajnu policiju, prvenstveno "trik" raskrsnice na kojima hvataju.

    Inace, mali off, jutros sam gledao saobracajca kako sprinta za pesakom koji je po mojoj proceni bio 50-godisnjak u nastojanju da ne zakasni na posao Ne znam da ga je stigao, zamakli su za cosak...

  4. #24
    Senior Member vrh13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Zemun
    Posts
    1,928

    Default

    Evo da dodam ja jedno "trik" mesto na kome se veoma chesto nalaze...

    Raskrsnici kod bivshe Kineske ambasade, znachi semafor iz bul. Nikole Tesle u bul. Mihajla Pupina, postoji jedan zhbun na u kome chesto stoji jedna patrola koja hvata radarom, druga je na samom bul M.P. na prvom ulazu u SIV, a tretja je od neshto pre semafora kod poslovnog centra Ushtje...

  5. #25
    Senior Member nidza's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,691

    Default

    Često stoje na raskrsnici Bulevar Umetnosti i III Bulevar (M.Milankovića) i hvataju najčešće ljude koji se zalete iz pravca Bulevara Umetnosti, tako da obratite pažnju da je ograničenje 40. Ređe hvataju iz pravca III Bulevara.

    Jurija Gagarina, često stoje pored buvljaka, hvataju smer iz blokova, a nekad budu negde pri sredini, kod pumpe bivše Sunce, ne znam koja je sad pumpa, a nekad i pri kraju, ali jako retko, isključivo smer ka Blokovima.

    Možda bi ove stvari trebalo potrkepiti sa koordinatama i ubaciti u GPS. Neke od spomenutih lokacija, uključujući i statične kamere, već imam u bazi koju sam pokupio uz IGO8.

    Bulevar Oslobođenja (uzbrdo od Autokomande ka Banjici), pored FON-a, stoje desno kod Lukoil pumpe, tj. malo iza ako se dobro sećam, takođe obratiti pažnju na ograničenje od 40.

    Bulevar Nikole Tesle, nekad hvataju u smeru Zemuna, i kriju se kod prvog solitera sa desne strane.

  6. #26
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by nidza View Post
    Često stoje na raskrsnici Bulevar Umetnosti i III Bulevar (M.Milankovića) i hvataju najčešće ljude koji se zalete iz pravca Bulevara Umetnosti, tako da obratite pažnju da je ograničenje 40. Ređe hvataju iz pravca III Bulevara.
    Ti su mene opeljesili

    Inace, posto smo pretprosli vikend isli ka Zlatiboru, cisto upozorenje onima koji budu koristili obilaznicu oko Cacka. Nisam poznavalac naselja koja okruzuju obilaznicu pa ne znam tacnu lokaciju, ali pazite sta radite. Obicno se formiraju kolone, a put prolazi kroz naseljena mesta. Verovatno je mnogo onih koji se po otvaranju pravca krenuti u preticanje kolone

    Na kraju jednog od njih, uz kucu kraj puta (vrlo tesko primetiti), stajao je plavac kraj radara sa stalkom nalim onom koji se koristi za tv kamere. Ja kazem radar, a mogao je biti i fotoaparat, jer je poenta samo u dokazu da preticete kolonu.

    Samo 200 m nize stoji ekipa koja zaustavlja vozace verovatno nesvesne koji ih je jadac zadesio.

  7. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Inace, posto smo pretprosli vikend isli ka Zlatiboru, cisto upozorenje onima koji budu koristili obilaznicu oko Cacka. Nisam poznavalac naselja koja okruzuju obilaznicu pa ne znam tacnu lokaciju, ali pazite sta radite. Obicno se formiraju kolone, a put prolazi kroz naseljena mesta. Verovatno je mnogo onih koji se po otvaranju pravca krenuti u preticanje kolone
    Ne znam na koju obilaznicu mislis, koliko ja znam nema nikakvih radova.
    Radi se most posle Milanovca, kada se prodje klisura...mislim da je to pri kraju.
    Inace, sto se murije tice, obilaznica oko Milanovca (bolje reci pravac) je kriticno mesto...skoro prav put, isprekidana linija, a ogranicenje je 60 mislim (moze da se vozi 120 opusteno)...uvek ih ima.

  8. #28
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by navic View Post
    Ne znam na koju obilaznicu mislis, koliko ja znam nema nikakvih radova.
    Pa valjda je to ova [Only registered and activated users can see links. ] oko Cacka. Nisam ni pominjao radove, samo sam je naveo kao upozorenje zbog policijskih zamki. Rekao sam pazite sta vi radite Ima dosta semafora pa se formiraju kolone.

  9. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    2,758

    Default

    Aha, ti si mislio na usporenja od semafora, a ja od radova (valjda zbog predhodnih postova).
    Mesto na koje si mislio je verovatno pravac posle zadnjeg semafora (iz pravca BG) i jos jedne raskrsnice, gde je zadnje skretanje u grad. Da, tu su redovno...ima jos jedno mesto 10_ak kilometara dalje, pre tunela ispred Ovcar Banje (ne ovog novog)...polu-desno jedno 800 metara, isprekidana linija, na pola ima autobusko stajaliste na kome jena ekipa meri brzinu, a kod tunela zaustavljaju (ogranicenje klasika 50, moze 120).

    Eto, gospodo, ko krene na Zlatibor ovuda, toliko od mene.
    Last edited by navic; 2nd October 2008 at 17:35.

  10. #30
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post

    Evo recimo upozorenje onima koji idu ka Klinickom centru iz Nemanjine ulice da je Svetozara Markovica od raskrsnice sa Tirsovom do starog ulaza u klinicki trenutno u fazi rekonstrukcije i tokom dana je zatvorena.
    .
    Ulica lepa i zavrsena Šiiiroki trotoari zasada sigurni od automobila, doduse ne i od Lendkruzera Broj parking mesta naravno smanjen, a uzduzni sistem parkiranja naravno za vecinu vozaca(ica) dramaticno zakomplikovao situaciju.

    Inace, novo upozorenje, pazite se Bircaninove ulice sa koje je skinut sloj asfalta i na par mesta je raskopana. Verovatno ce tokom sledece nedelje biti i zatvarana u uobicajeno radno vreme. U svakom slucaju provericu. Ovo je verovatno prilicno bitno za sve koji budu petljali sa italijanskim, nemackim i svajcarskim vizama.
    Last edited by VIP; 12th October 2008 at 08:33.

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •