Page 1 of 46 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 457

Thread: Servisne informacije

  1. #1
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Arrow Servisne informacije

    Tokom protekle nedelje je postavljen novi sloaj asfalta, koji se čini daleko boljeg kvaliteta nego obično. Takođe, signalizacija je urađena daleko kvalitetnije, strelice su veće, a duž isprekidanih traka su postavljene one ugradne "mačije oči" koje se osećaju kad pređete preko njih, pa upozoravaju ukoliko pređete u drugu traku.

    Ovo je prvi put da se vozim na domaćem putu i da mi izgleda veoma slično na puteve po Evropi.

    Radara standardno ima, tako da ne treba forsirati, iako je put dušu dao za obaranje brzinskih rekorda.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj

    Radara standardno ima, tako da ne treba forsirati, iako je put dušu dao za obaranje brzinskih rekorda.
    Lele tu inace jure kao da su pali s marsa mogu misliti sada jos kada je novi sloj asfalta...

  3. #3
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default Radi li sutra auto pijaca na Bubanj potoku?

    Zna li neko, da ne idem dzabe?

  4. #4
    Clan biblioteke trendel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Beograd - Železnik
    Posts
    1,539

    Default

    Bilo je nekih informacija u dnevnim novinama da je auto pijaca u Bubanj potoku prebacena od pre nekog vremena u subotnji, a ne kao sto je pre bilo nedeljni, termin. Pa ako je to bila tacna informacija, znaci i da radi isao bi bez sanse da vidis ono sto zasta bi i dolazio.

  5. #5
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default Put NS-SU, iskustva

    Uvalili mi malopre da idem u Suboticu od ponedeljka do petka, i sam sam kriv kad zevam na "radnom" mestu. Ono sto me zanima je stanje puta posle Srbobrana, dalje nisam isao u budnom stanju ima 10+ godina, i stanje "auto puta" pa reko da pitam ovde za iskustva. Konkretno isplati li se davati za putarinu ili da idem starim putem pa a da lovu od putarine ulozim u benzin za sebe

    He who loses control, loses.

  6. #6
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,668

    Default

    Nema potreba da placate putarinu! Put je dobar do odlican, cini mi se da su uveli neki red posto nema mnogo kamiona koji idu tuda, ali valjda naftagas ima neku dozvolu da tuda saobraca, video sam ih desetak sto obicnih sto slep cisterni, tako da ako vam naleti neka cisterna slozite se iza nje i picite 100 a ince je ogranicenje standardno. Dodude ima radara, kod Feketica, Topole i Srbobrana ali ljudi se solidarisu ablenovanjem

    He who loses control, loses.

  7. #7
    nk simRacing uprava vlad's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    1,911

    Default Promene u saobracaju!

    Nisam primetio na forumu da ima tema ovog tipa, mogli bi medjusobno deliti informacije o promenama u saobracaju.
    Evo ako neko kojim slucajem ne zna:

    U utorak, 24. jula, od 17.00 do 21.00 za vreme održavanje trke Hronometar, za saobraćaj motornih vozila zatvaraju se Kralja Milana, Trg Nikole Pašića, Bulevar kralja Aleksandra od Trga Nikole Pašića do Kneza Miloša, Dečanska, Brankova, Brankov most i Bulevar Nikole Tesle od Brankove do Trešnjinog cveta.

    Istog dana, od 16.30 do 21.30 biće zatvorene Terazije od Kolarčeve do Trga Nikole Pašića i Kolarčeva.

    U sredu, 25. jula, od 8.00 do 20.00 za vreme održavanje trke Kriterijum biće zatvorena desna saobraćajna traka na Brankovom mostu u smeru Novog Beograda i Bulevar Nikole Tesle od Brankovog mosta do Ulice ušće.

    U četvrtak, 26. jula, od 8.00 do 20.00 za vreme održavanje trke Drum biće zatvorene Terazije od Kolarčeve do Trga Nikole Pašića, Prizrenska, Trg Nikole Pašića, Dečanska, Trg Republike, Francuska, Dunavska, Bulevar vojvode Bojovića, Pariska, Uzun-Mirkova, Vase Čarapića, Trg Republike i Kolarčeva.

    Stvarno nisam znao gde drugde da smestim ovaj Thread...
    Last edited by vlad; 24th July 2007 at 18:50.

    [Only registered and activated users can see links. ]

  8. #8
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Paaa, zanimljivo da si stavio ovde, posto bi logicnije bilo u razno...Elem, jako korisne informacije. Jedino mi nije jasno ovo danasnje zatvaranje Brankovog mosta u vrijeme kad se ljudi vracaju sa posla po najvecoj, je*enoj vrucini u istoriji ovog grada. Neko zaista nema ni gram mozga ili saosjecanja prema svojim sugradjanima koji su se po paklu guzvali preko tramvajskog mosta i zeljeznicke stanice...

  9. #9
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by VIP View Post
    Paaa, zanimljivo da si stavio ovde, posto bi logicnije bilo u razno...Elem, jako korisne informacije. Jedino mi nije jasno ovo danasnje zatvaranje Brankovog mosta u vrijeme kad se ljudi vracaju sa posla po najvecoj, je*enoj vrucini u istoriji ovog grada. Neko zaista nema ni gram mozga ili saosjecanja prema svojim sugradjanima koji su se po paklu guzvali preko tramvajskog mosta i zeljeznicke stanice...
    Da se razumemo, niko u gradskoj vlasti nema vise od 2 grama mozga, a ti malobrojni grami su zaposleni na temu "kako drpati sto je moguce vise". Mislim da ovo zatvaranje mosta treba podvesti pod cist bezobrazluk.

    I mene, koji sam bio na bajsu, ladno nisu pustili da predjem preko Brankovog mosta da skrenem u Pop Lukinu, jerbo je "tako naredjeno". Kreteni.
    Last edited by zmaj; 24th July 2007 at 21:57.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #10
    nk simRacing uprava vlad's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    1,911

    Default

    Ulica "Glavna" u Zemunu je zatvorena (koliko sam nacuo) celog Avgusta.

    [Only registered and activated users can see links. ]

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •