Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Koji auto do 5000 eura?

  1. #11
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Punto 3 - onaj restilizovani model, sa vecim farovima.
    Evo ovakav:

    Posebno mi se svidja belo-plava unutrasnjost, kao kod ovog:

    U ponedeljak treba da se zavrsi sve oko carinjenja itd.,pa cu ga tad slikati.
    Last edited by Air Jordan; 25th May 2006 at 11:54.

  2. #12
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    569

    Default

    Super izbor, kad pocne zastava da ga pravi imaces i najjeftinije delove!
    [Only registered and activated users can see links. ]

  3. #13
    Clan biblioteke trendel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Beograd - Železnik
    Posts
    1,539

    Default

    Kao prvo, neka je sa srecom i da te lepo i dugo sluzi.

    Pretpostavljam da si ga kupio preko nekog "placa", verovatno u samom Sabcu (koji je danas jedan od vecih centara prodaje polovnih vozila kod nas) Zanima me, posto sam pre par dana prodao svoju Feliciju i sad sam u fazi kupovine automobila, a bas sam zainteresovan za neki Punto 2003 - 2004 godiste do 6.000 evra, kakva je ponuda u Sabcu, posto predpostavljam da si dosta toga video ovih nedelja traganja za najboljom prilikom. Mozda bi mogao da ostavis neki telefon ili e_mail od firme preko koje si dosao do svog Punta da bi ih kontaktirao radi informacije sta imaju u ponudi.

    Molba za ostale: sta znate o dizelu u Puntu, JTD?
    Last edited by trendel; 25th May 2006 at 19:21.

  4. #14
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Uh, kupovina auta. Prava glavobolja. Svega sam se nagledao. Neki zakljucak bi bio da se najbolje moze proci kod najvecih placeva, koji su postali preveliki da bi nesto (preterano) mutili, ili kod onih najmanjih preprodavaca, uz dosta strpljenja da naleti nesto kvalitetno.
    Mozda ne bi bilo lose da pogledas ponudu na [Only registered and activated users can see links. ] .Ogromni su i video sam kad im stizu kola na sleperu, sa minimalnim do podnosljivim ostecenjima.
    Pazi se kola koja na sebi nemaju tragove starosti. Obavezno nosi magnet sa sobom, da proveris da li je auto gitovan. Gledao sam jedan Punto koji je vise nego savrsen spolja, a magnet je pokazao da ima pola tone gita na sebi. Gledanje na kanalu je isto obavezno, vidi se koliko je i da li je kilometraza sminkana i da li je auto lupan.
    Obrati paznju i na godista na staklima,itd,itd.

  5. #15
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Evo ti malo i o JTD-u:

    The 1.3-litre JTD uses an all-new lightweight 16-valve diesel powerplant, developed in conjunction with General Motors. As well as the Punto, the unit will power the Gingo and Idea from Fiat, plus the Vauxhall Corsa and Meriva. It is also currently under consideration for the forthcoming Tigra.

    We aren't allowed to bring you driving impressions of the Punto until it is officially launched - the cars we drove are test mules, hence the disguise - but we can tell you that this new engine is one of the most refined and responsive small diesels on the market. Called 'Multijet', it uses an extremely high-pressure common-rail system, with the engine's compression ratio compensating for its relatively low capacity of only 1,251cc.

    We drove the 70bhp version, which is designed more for economy than performance, returning 63mpg and running incredibly smoothly at speed. By producing a healthy 182Nm of torque at only 1,750rpm, it offers impressive low-range urge and pulls much harder than its official figures would suggest.

    Although we have yet to put the car up against the clock, estimated performance suggests 0-62mph will take 14.5 seconds, with a top speed of 100mph. For those wanting more grunt, a 90bhp version of the engine goes on sale later in the year.

    I jos jedan test:

    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by Air Jordan; 27th May 2006 at 18:54.

  6. #16
    Clan biblioteke trendel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Beograd - Železnik
    Posts
    1,539

    Default

    @ Air Jordan

    Najlepse hvala na informacijama, narocito na podatcima o JTD_u i onom vezanom za magnet.

  7. #17
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ima test i na ovom sajtu:
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Vozio sam 1.9 JTD sa 100 ili 110KS - nemam pojma. Nista posebno. Cinimi se da VW ide daleko bolje sa istom snagom na papiru.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •