Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Koji auto do 5000 eura?

  1. #1
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default Koji auto do 5000 eura?

    Nesto sam razmisljao o Puntu II, ali bih voleo da cujem neka vasa iskustva,predloge,itd.

  2. #2
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Nakon tri godine voznje VW Polo-a, sa lakocom bih izvadio iz dzepa nesto vise para i kupio njega.

    Znam sta se dogadja na 2 Punta2 koje voze ljudi koje poznajem. Na dizelu je crkla pumpa (kao ozbiljan kvar) i gomila drugih gluposti, ali je taj auto vozen veoma brzo. Benzinac je isto priredio par problema, ali je na njemu ugradjen plin - pa ne znam sta je do plina, a sta do auta.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #3
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Hm, gledao sam dosta auta i veoma sam blizu kupovini Punta II, 2000., 42000km (prava kilometraza,auto je bio dal opstinski ili tako nesto, ima knjizice sa svim predjenim relacijama). ELX oprema, klima i ostalo,1.2, unutra kao nov, spolja ima par sitnih mana,ali skoro zanemarljivo. 4900 ojra.

  4. #4
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Air Jordan
    Hm, gledao sam dosta auta i veoma sam blizu kupovini Punta II, 2000., 42000km (prava kilometraza,auto je bio dal opstinski ili tako nesto, ima knjizice sa svim predjenim relacijama). ELX oprema, klima i ostalo,1.2, unutra kao nov, spolja ima par sitnih mana,ali skoro zanemarljivo. 4900 ojra.
    42000 km nije mnogo ali to sto je bio opstinski auto hmm, ima vic o jugu kada pitaju coveka koji je jugo najbrzi a on kaze >>firmin<< ocu reci da se ljudi (ne svi naravno) najcesce izivljavaju nad vozilima u drzavnoj svojini!
    [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #5
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Gledao sam danas drugi Punto:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    spustio je na 5400. Autu stvarno nisam mogao da nadjem manu, ni spolja ni iznutra. Jedino sto sofersajbna nije original Fiatova. E sad, da li je i koliko na njemu radjeno...vecito pitanje

  6. #6
    Senior Member Wolf's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Leskovac
    Posts
    569

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by Air Jordan
    Gledao sam danas drugi Punto:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    spustio je na 5400. Autu stvarno nisam mogao da nadjem manu, ni spolja ni iznutra. Jedino sto sofersajbna nije original Fiatova. E sad, da li je i koliko na njemu radjeno...vecito pitanje
    Gledaj ovako, za 2600e lepo uzmi kredit i kupi zastavu 10 (8000e). Napravljen je u fiatu i imas nov auto sa garancijom 2 god., probleme koje ces imati sada sa polovnim 4 god. starim sa novim ces imati za tek za 4 god. a i kazu da daju dzabe klimu (valjda im ostalo pa da se ne baci).
    [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #7
    Senior Member Air Jordan's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Sabac
    Posts
    2,350

    Default

    Evo na kraju kupljen Punto 3, 2004., 18.000km (milion stvari na,u i ispod auta ukazuje da je prava kilometraza), klima i sve ostalo, beli, 5 vrata, 1.2 16v, za 6000

  8. #8
    Senior Member kira's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    599

    Default

    Koji je to Punto 3? jos iz 2004.
    “When I live, I am born. When I am born, I see. When I see, I discover. When I discover, I travel. When I travel, I drive. When I drive, I am.”

  9. #9
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Ajd, neka te sa srecom sluzi!
    "Racing is a space-time continuum"

  10. #10
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,174

    Default

    Quote Originally Posted by kira
    Koji je to Punto 3? jos iz 2004.
    Vjerovatno lapsus, gore je napisao II.

    @Jordan

    Aj bacni neku slikucu, vidim da ti se tresu ruke. To je bas povoljno ako je presao tako simbolicnu kilometrazu, pogotovo za nov auto.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •