Results 1 to 3 of 3

Thread: CG table???

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    4

    Question CG table???

    Prijatelj mi je uvezao Golfa III i registrovao ga na CG table,pa auto vozi na punomoc.Zanima me da li ce ako se Crnogorci otcepe,on moci i dalje da vozi auto?

  2. #2
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Quote Originally Posted by pele
    Prijatelj mi je uvezao Golfa III i registrovao ga na CG table,pa auto vozi na punomoc.Zanima me da li ce ako se Crnogorci otcepe,on moci i dalje da vozi auto?
    Posto je pitanje hipoteticko, odgovor ce biti na bazi logike. Posto ce CG otcjepljivanjem postati nezavisna država, svi automobili sa CG tablicama će imati status kao i svaki drugi automobil sa stranom tablom. Prema tome vozač sa "državljanstvom Srbije" koji bude vozio ovakav automobil će vršiti carinski prekršaj. E sad šta će biti i da li će biti, te da li će se vršiti neki posebi ustupci i hoće li postojati neke posebne veze između država je čisto nagađanje i ne mislim da na to iko može dati odgovor.
    Možeš da rizikuješ ako imaš nekoga koga lično poznaješ tamo, te da u slučaju "negativnog" razvoja situacije jednostavno prodaš automobil u Crnoj Gori.

  3. #3
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Ako ne budu dozvolili da se preregistruje na nase table, ti automobili ce moci da se voze ovde samo ako imas CG pasos. Ja mislim da ce opet da puste neko registrovanje - kratkorocno.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •