Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35

Thread: eh taj mercedes

  1. #31
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Ta asistencija na upravljacu se aktivira kad ne ukljucis zmigavac, a menjas traku i kad ti je neko u mrtvom uglu, a ukljucio si zmigavac ili ima i drugih situacija? Da li ta intervencija moze da se "nadjaca"?

    Ja vidim vise prednosti tog sistema, pogotovo kad malo zadremas za volanom ili ti padne koncentracija (nije redak slucaj videti na auto putu), tako da ne bih opleo kriticki, iako mi je to najlakse da uradim.

  2. #32
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Nije lose za autoput, lose za usku magistralu gde moras da gazis liniju da bi video ide li neko iz suprotnog smera.

    Sent from my SM-T555 using Tapatalk
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  3. #33
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,167

    Default

    Razumem, ako se radi o preticanju onda moras da otkrijes svoje namere unapred, upalis zmigu pa viris (virnes) i tako zmiga postane tvoj najbolji drug

  4. #34
    Senior Member Ji 4Tze's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,712

    Default

    ma besmisleno je, ja sam došao na nivo da moram nanovo da učim da vozim magistralu, em te asistencije još i dizel, automatik, ne veruješ koliko prija manuelni benzinac na magistrali, koliko je prirodnija vožnja...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    moje pravilo je ako si umoran i nemaš koncentracije stani sa strane i odmori, sve ove gluposti će samo drastično podići cijenu starijim automobilima (koja inače već raste, probajte da nađete dobar E39 ili E60 ispod 10.000e, nema šanse)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •