Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 60 of 60

Thread: Clio, dilema - vredi li?

  1. #51
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Sad bas pricam sa Losmijem, kakvi su lopovi ovi iz Rajfajzena! Ladno kad ides na kombinaciju placanja preko njih, zaracunase mi 2% vecu cenu automobila na ime reklamnih troskova!

    Druga stvar je sto oni iz C-auta (salon u 27. Marta) nemaju pojma kad ce auto uopste da stigne - nemaju uvid u stanje lagera u Francuskoj i slicno. Naravno, prodavcu sam ja morao da skrenem paznju na to da auto mora da stigne pre Nove Godine da bi ovaj lizing+kasko Rajfajzen dil bio iskoriscen. Sutra idem do Integra Motorsa da vidim kako stoje stvari tamo, ali mi je strepnja dublja od nade.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  2. #52
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,173

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    Sad bas pricam sa Losmijem, kakvi su lopovi ovi iz Rajfajzena! Ladno kad ides na kombinaciju placanja preko njih, zaracunase mi 2% vecu cenu automobila na ime reklamnih troskova!

    Druga stvar je sto oni iz C-auta (salon u 27. Marta) nemaju pojma kad ce auto uopste da stigne - nemaju uvid u stanje lagera u Francuskoj i slicno. Naravno, prodavcu sam ja morao da skrenem paznju na to da auto mora da stigne pre Nove Godine da bi ovaj lizing+kasko Rajfajzen dil bio iskoriscen. Sutra idem do Integra Motorsa da vidim kako stoje stvari tamo, ali mi je strepnja dublja od nade.
    Svidjaju mi se ovi izduvi, kao i dosta kvalitetnije uradjena unutrasnjost od slabijih modela.
    Ma da, vec ja napomenuh da je zalosno sto nema ovlascenog distributera. Sa ovim preprodavcima mozes dosta lose proci.

    [Only registered and activated users can see links. ]




  3. #53
    Senior Member saturday's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Dorcol
    Posts
    153

    Default

    @ Zmaj...

    Ja sam bio u Renault-u tamo gde je i dachia staro sajmiste.
    I uzeo sam lizing reno clio 1.2 sa 3 vrata, klima servo abs, prednji podizaci stakla, maglenke dole..
    doplatio 250 evra za metalik crno sivu boju...
    Auto je izasao 10 000 i nesto evra...
    Moras da das odma soma evra...Auto stize za maksimum 2 meseca posto ih dovlace iz francuske...A rata te izadje 166 evra na 5 godina...
    A da kad stigne auto dodajes na onih hiljadu jos....na kraju das u prvom cugu 2900 evra...
    Ja sad cekam da mi ga doteraju, mada me zezaju (caleta) iz rafajzena, nesto mu cekiraju primanja...pa ako oni smore imam druga u hypo-u koji sada isto daje popuste kao rafajzen, cak su i jeftiniji...

    Toliko za sada....

  4. #54
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    Sad bas pricam sa Losmijem, kakvi su lopovi ovi iz Rajfajzena! Ladno kad ides na kombinaciju placanja preko njih, zaracunase mi 2% vecu cenu automobila na ime reklamnih troskova!

    Druga stvar je sto oni iz C-auta (salon u 27. Marta) nemaju pojma kad ce auto uopste da stigne - nemaju uvid u stanje lagera u Francuskoj i slicno. Naravno, prodavcu sam ja morao da skrenem paznju na to da auto mora da stigne pre Nove Godine da bi ovaj lizing+kasko Rajfajzen dil bio iskoriscen. Sutra idem do Integra Motorsa da vidim kako stoje stvari tamo, ali mi je strepnja dublja od nade.
    Evo razjasnjenja oko onih 2% koje su ti trazili. Jednostavno svi saloni koji ucestvuju u akciji sa rajfajzen lizingom duzni su da plate 2% na ima reklamne kampanje rajfajzen lizingu. Posto Reno verovatno nema dogovorene uslove sa Rajfajzenom onda to mora da plati sam kupac - nema drugog objasnjenja.
    U mom slucaju tih 2% placa prodavac i nemaju nikakve veze samnom.

    U svakom slucaju jadno od njih.

  5. #55
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Nastavak price!? Tesko je objasniti ali evo mene u Mazdi 3 od danas sto je najbitnije. Bljuzgavica, i lose vreme su me sprecili da bilo sta vishe probam, pa nemam neki poseban komentar, sem da je auto super.

    O lizing kucama netreba vishe trositi reci, kompikovano je da ne moze biti komplikovanije.

    Kako sam sa clia/corse dosao do astre/mazde duga je prica, pa neki drugi put o tome.

    Toliko o tome za sada, nastavak price za koji dan.

  6. #56
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Quote Originally Posted by Loshmi
    Nastavak price!? Tesko je objasniti ali evo mene u Mazdi 3 od danas sto je najbitnije. Bljuzgavica, i lose vreme su me sprecili da bilo sta vishe probam, pa nemam neki poseban komentar, sem da je auto super.

    O lizing kucama netreba vishe trositi reci, kompikovano je da ne moze biti komplikovanije.

    Kako sam sa clia/corse dosao do astre/mazde duga je prica, pa neki drugi put o tome.

    Toliko o tome za sada, nastavak price za koji dan.
    Ooo, kolega, svaka cast!!! Neka je sa srecom! O kom se modelu, motoru i opremi radi?
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  7. #57
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Quote Originally Posted by Misha
    Ooo, kolega, svaka cast!!! Neka je sa srecom! O kom se modelu, motoru i opremi radi?
    hvala, hvala,
    1.6i SP, Plusline

  8. #58
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Quote Originally Posted by Loshmi
    hvala, hvala,
    1.6i SP, Plusline
    Hm, Plusline...to nije ista sistematizacija opreme kao kad sam ja kupovao. Sta imas sve od opreme i koja je cena?
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  9. #59
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Quote Originally Posted by Loshmi
    hvala, hvala,
    1.6i SP, Plusline
    Stvarno, sto su menjali oznake opreme? TE oprema je isla bez alu felni, dok je TX isla sa alufelnama, maglenkama i jos par sitnica.
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  10. #60
    Senior Member Loshmi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    408

    Default

    Plusline - izmedju TE i TX (Tx bez maglenki i kompjutera).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •