Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Motocikl za pocetnika!

  1. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6

    Default

    pa ovaj noviji naravno.sa auspuhom[auspusima] ispod sedista[fazer].kako se samo razlikuju postovi od foruma do foruma.za fazera cak pricaju da nije nesto sto se performansi tice jer pravu snagu pokazuje tek od 8000 obrtaja.znaci ovo ispod da kazem da je i pitom tj oprasta greske

  2. #12
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Pa ako snagu radi preko 8 soma, onda i nije tako los. Samo treba biti priseban da se ne odvrne gas do kraja.

    Suzuki GS 500?
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #13
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default evo malo utisaka...

    moj burazer je pocetnik u motorciklima. polagao je voznju na nekoj 125 u Americi i to mu je bio prvi motor. pozajmio ga je od nekog drugara. e sada posto je i on picajzla i posto je obavio nevrovatno opsezna ispitivanja trzista oko pocetnickog motorcikla dosao je na kraju do Kawasaki GPZ500. Uz josh neki suzuki od 500cc ubedljivo najbolji motorcikl za pozcetnike (po reakcijama ljudi sa takvih foruma). e sada i pored nekih "slabasnih" 45HP i poprilicno velike tezine i velicine, on mi kaze da ne sme da ga vozi preko 8000rpm! znaci 45HP i 160kg (otprilike)...Isto tako kaze da se nesto zamislio na semaforu, i da mu je neki lik trubnuo da krene, i on navrne gas i naglo pusti kvacilo - kaze da ga je motor lansirao za par trenutaka do nekih 20-30mph...posle semafora je bila blaga krivina i kaze da se jedva zadrzao na motoru...
    e sad kad se to pomnozi sa 2 (fazer 100hp) i podeli sa neiskusnim vozacem = NEVALJA..
    da neko ne pomisli da ja sad nesto tu drvim - ali motorcikli su OPASNA stvar - sve se desava jako jako brzo - i nema mesta nekoj greshci! Tako da lagano, bolje da ispustite nesto od 120-130kg pri brzini od 60-70kmh - nego nesto sto je teshko 160kg pri brzini od 150kmh...

    [Only registered and activated users can see links. ]

  4. #14
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,526

    Default

    Cuj, u BG se zamislis sa motociklom i puko si (bukvalno). Rucice CVRSTO drzati STALNO, rupa po gradu ima koliko hoces, obzirom da nasi vredni putari cas posla iseku parce asfalta. Ako nisi video rupu/saht/isecen asfalt i nisi stegao volan kako valja eto te na zemlji.

    Tomi, dobra makina
    - Šta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  5. #15
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Na stranu rupe i los asfalt! Da se prospete dovoljao vam je samo malo peska ili sljunka na drumu. U Beogradu je kolko sam video malo bolja situacija ali ovde u NS gde se u svakoj ulici grade zgrade je ocaj zivi. Jos je dobro ako te uhvati na gasu, kolko tolko ces zaslajfofati mozda i malo pasti, ali ako te uhvati na kocenju ili u krivini padas garantovano.

    He who loses control, loses.

  6. #16
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Exclamation

    Nemojte preterivati sa brzinom.

    Brzina ubija

    Ovaj slucaj: 270 kmh



    Slike sam skinuo zbog uznemirujuceg sadrzaja.
    Ako imati slabije srce, ili zeludac nemojte ovo gledati (narocito 2. i 3.)
    Kliknite na svoju odgovornost.

    Bruyoni

    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Last edited by bruyoni; 12th September 2005 at 19:27.

    He who loses control, loses.

  7. #17
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Au brate, pretera ga sa ovim slikama! Paznja, nije za one sa slabijim zelucem!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  8. #18
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6

    Default

    ajaj.......ove slike definitivno nisu za forum.brisi ovo,ne treba ti nista crnje[urok] nego da vidis ovo.a taman sam hteo da postavim fazera jednu lepu slicicu a gde cu posle ovog
    Last edited by martins; 12th September 2005 at 19:00.

  9. #19
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    6

    Default

    ajd nekako se nakanih
    Last edited by martins; 12th September 2005 at 21:12.

  10. #20
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    Mislim da sam nasao novog favorita, Yamaha MT 03 ! Dopada mi se cak i vise od Fazera, a i cini mi se da je pogodniji za pocetnika, motor 660 ccm sa "svega" 45 KS! Jedini problem je cena, koja je kod Rodica 7030 eura!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •