Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Thread: Sta moze za 1000, 1500 evra..??

  1. #21
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default Super kec

    Kec je opasan autic. Moze i neka Reno 5tica, i to valja...
    Al kec, sa lowering kit-om, i nekim finim felgama....brooka

    [Only registered and activated users can see links. ]

  2. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    4

    Default

    Sad ispade kec bolji od yuga ???

  3. #23
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Quote Originally Posted by Trogdor View Post
    Sad ispade kec bolji od yuga ???
    pa to ti je opste poznata cinjenice! ali ozbiljno. Mislim da je manja lutrija sa kecom nego sa jugicem.
    Elem za sta ces da koristis auto? Ono samo po gradu i tako to ili imas neki plan... pitam jer ako oces da se vozas gradom sto jednostavno ne uzmes skuter. Neki 125-200ccm se sa sve zastitnom opremom (kaciga, jakna, stitnici) uklapa u tu cenu plus ce ti jos ostati para za godinu dana goriva. Em je pouzdanije em lakse za odrzavanje, parking ti nece biti problem ko ni guzve.
    Inace drugar jedan je uzeo pred zimu corsu, onu kockastu za nekih, 900€ sa sve plinom i registracijom do avgusta. Uzeo ju je kao prevoz tokom zime, da se ne smrzava na motoru (koji vredi ko dve te corse ) i nije imao nikakav problem sa njom, ali on ju je bas uzeo sa tim ciljem. Sace da mu auto stoji na parkingu samo za prvu pomoc, sve do sledece zime.

    He who loses control, loses.

  4. #24
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    4

    Default

    Ma treba mi za svasta smucio mi se vise prevoz ! A sto se tice skutera on je samo za leto,a i ne mogu nikoga da vozim na njemu ... Drugim recima mnogo sam veci ljubitelj automobila nego motora !

  5. #25
    Senior Member Tommy_Gun's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Dubai, UAE
    Posts
    975

    Default Kec

    Kec i jeste bolji od juga, i josh kad bi zaboo neki stariji od nekog penzionera, a ne ove novije raspale. To cudo je pravi auto, koje ce te voziti bez problema mnogo kilometara.

    [Only registered and activated users can see links. ]

  6. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,273

    Default

    Pa pazi do 1300-1400 mozes da ugradis sasvim dobar plin i trapove da sredis i da se vozis kao covjek. Sto se odrzavanja tice imao sam Zastavu (ne keca vec 128, koji je naravno bolji od keca ) i na duze staze siguran budi da nije velika razlika u odnosu na ovaj auto.

  7. #27
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3

    Default Najneophodniji alat ?

    Pozdrav ! Hvala za savete za kupovinu polovnog autića.Obavila sam kupovinu,koliko-toliko uspešno.Polovna Zastava 101 se za sada kotrlja bez problema.Kupila sam i obaveznu opremu koja je nedostajala.Ono što mi fali to je alat.Želela bih sama,ako zatreba,da uradim najnužnije popravke ali opet ne znam koji mi je alat najneophodniji,osim šrafcigera,kombinirki.
    Ako me kvar zadesi negde u divljini,automehaničar mi neće biti od neke pomoći,već ću se morati pouzdati u se i u svoje kljuse a bez alata su mi slabe šanse.Može li mi neko dati spisak najneophodnijeg alata?

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •