Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Krug: Mišeluk - Novi Sad - 27/28.05

  1. #11
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    st
    vesnic
    timotic
    djelmas
    kolundzic
    Hehe, ovo gore je direktan izvjestaj sa staze

    Bilo je vruce mnogo. Doduse, ja sam insistirao da napustimo hladovinu, tako da sam sad crven ko rak po licu. Lijepo je biti na trci, mada nije bilo bog zna kakvih borbi. Krenulo je sa ST-om i SP-om, koji su krenuli zajedno. Odmah na startu su podbacili cini mi se Asanovic i Kulundzic, tako da su se morali probiti ispred Bakraca i Delmasa. Dobro su se probijali, ali je prvo stao Asanovic, da bi Kulundzic nastavio jako lijepo dok nije stigao Timotica, koji je pratio prvoplasiranog Mikicu. E onda je Honda pocela da stenje i tu je bi kraj. Nesto je gnjavio Kulundzic dok kraja, ali bez uspjeha. Timotic nije mogao da prati tempo Mikice, tako da je rezultat krajnji upravo onakav kako je to Zmaj "gprsovao"

    SP nemam pojma, nisam nesto ni pratio. Bakrac je oderao sve u svojoj 306ici, sad tu su bili Banicevic i Djuric. Bila je tu jos jedna Integra, Alfa 147 i Xsara kojoj se razletio motor po izlasku na pravac.

    1400N krenuo sa Hobi klasom. Sad sam procitao da se Paji pregrijala Vectra na startu zbog odugovlacenja sudija, a Atanackovic je sa onom svojom bubasvabom ostetio auto pokusavajuci da ga obidje. Cvetic pobjedio sa Golf 1 ubjedljivo ispred Subotica i Simica. Inace dosta tanko.

    U 1400N dobra borba izmedju Stojketa i Milovanovica. Terzic krenuo poslednji. Da, bila su dva Suzuki Swifta iz Zajecara: Nenad Narodovic i Vukic. Prasili su ih dobro, ali bez nekog veceg uspjeha. Ipak su to stari i nekonkurentni automobili. Bilo je i jedno vece izletanje u drugoj krivini gdje smo bili Zmaj i ja. Pezo 106, ne znam koji vozac, u bojama Optime je otklizao bas lijepo.

    Hobi

    1. Vitomir Cvetić
    2. Momir Subotić
    3. Simić

    1400N

    1.Stojić
    2.Milovanović
    3.Raičević

    Toliko zasada...

  2. #12
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    U Hibridu je pobedio Borkovic koji je prvu poziciju na startu izgubio od SSB Lucica, ali je Lucic posle jedno 5-6 krugova izgubio prvo mesto od Borkovica, a jos par krugova kasnije je potpuno nestao.

    Mali N - pojma nemam sta se dogadjalo, bilo ih je mnogo. Da, pobedio je jedan od onih Unitehna plavih jugica iz Krusevca - Speed...nesto sportski klub.

    1400
    Treba reci da je Dorcolski klan eksplodirao navijajuci za Stojketa. Cini mi se da je Buda(relista) bio predvodnik ignorisanja naredbi organizatora da izadju sa staze Posle im je stiglo jedno veliko pojacanje - covek je nosio kombinezon - dakle neki od vozaca iz te klase koji je odustao pa su onda definitivno nadjacali organizatore. Bravo za Stojektovu premijeru u 1400. Isto tako treba da pohvalim Milovanovica koji je skroz fer i korektno cestitao Stojketu nakon trke.

    Sta znam. Onako...Bolje potroseno popodne nego da sam buljio u B92.

    Izostalo je tradicionalno pesnicenje na Miseluku - mislim da u poslednjih nekoliko godina Miseluk nije mogao da prodje bez demonstracije mavasi geri-ja i raznih drugih hvatova. Eto jos jedne pozitivne stvari.

    Karta je 150 kinte, a organizacija je bila sasvim ok. Trudili su se da bude bezbedno - jedino sto, eto, nisu mogli da sprece vaterene naivjace. Ukupno sasvim zadovoljavajuce, po mojim merilima.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  3. #13
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    U Hibridu je pobedio Borkovic koji je prvu poziciju na startu izgubio od SSB Lucica, ali je Lucic posle jedno 5-6 krugova izgubio prvo mesto od Borkovica, a jos par krugova kasnije je potpuno nestao.

    Mali N - pojma nemam sta se dogadjalo, bilo ih je mnogo. Da, pobedio je jedan od onih Unitehna plavih jugica iz Krusevca - Speed...nesto sportski klub.

    .
    Hehe, Lucica iskljucile sudije, jer mu nisu radila stop svjetla. Ako je istina onda stvarno buahahaha Bilo je nekog bacanja kaciga. Nisam znao za te borilacke vjestine na Miseluku, steta sto i toga nije bilo

    Hibrid

    1. DuÅ¡an Borković
    2. Zvezdan Jovanović
    3. Zoran Stevanović
    4. Darko Božilović
    5. Vladan MaÅ¡anović
    6. Milan Janković
    7. V. Jovanović
    8. Darko Simović
    9. Zuber
    10. Vladimir Panić
    11. Vladimir Å*ekularac
    12. MiloÅ¡ Brkić -1 krug
    13. SaÅ¡a Krstić -1
    14. Raičević -1
    15. Petar Lučić -2

    1400N

    1. Stojić
    2. Mirko Milovanović
    3. Simo Raičević
    4. BalÅ¡a Raičević
    5. Branko Ćopic
    6. Dejan Vukić
    7. Nenad Narodović
    8. Žarko Terzić -1 krug
    9. Radonjić -1

    SP

    1. Bakrac
    2. Banicevic
    3. Djuric
    4. Jovanovic
    5. Vulanovic
    6. Stojkovic D.

    Hobi

    1. Cvetic
    2. Subotic
    3. Simic
    4. Nikolic
    5. Balacikic

    ST

    1. Vesnic
    2. Timotic
    3. Djelmas
    4. Kulundzic -1 krug

    Da, prica za Kulundzica je da je imao najbrzi krug trke, ali su majstori nesto zabrljali sa usisnikom vazduha pa se masina pregrijala. To ce NN bolje znati, to je njegov resor

  4. #14
    Senior Member NN!'s Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    228

    Default

    Hmm, moram da se nadovezem i da kazem da je tog pesnicenja bilo i to cak u dva navrata. Prvo je bilo kada se zuti yugo hoby prevrnuo na krov u prvoj levoj. Covek je napao sudiju a sto nemam pojma. Drugo pesnicenje je bilo u toku trke hibrida kada je zuti yugo br.19 (Dragan Kreca) stao u pretposlednjoj krivini i na njega nasrnuli likovi iz publike. I dalje ne znam razlog...
    Jos jedna losa stvar je bilo kamenovanje od strane publike na startu hobby klase. Koga su gadjali ljudi (sudije ili Komnenovica ne znam). Zaista nemam komentara na ovo sem jedne teske reci a nije joj mesto ovde.
    Moze se reci da su trke bile dobre, posto se u svakoj diviziji vodila po neka zanimljiva borba.
    HIbrid Lucic i Borkovic pola trke, nakon toga sudije ga iskljucuju kao sto je VIP i rekao zbog stop svetla. Kasnije se ispostavlja da je greska jer se ona pale doduse kad se "ajsne" kocnica do kraja.
    1400, Stojke i Mirko su definitivno obelezili dan. Mnogo dobra borba i postena. Bice gusto ali uveren sam - STOJKE SAMPION!!!! Nadam se da ce se i Cuja (tj. polo) prikljuciti toj borbi. Uglavnom dosta automobila u klasi i to je jako lepo za videti.
    Hobby , Cvetic neprikosnoven i konacno da taj golf izdrzi do kraja. Subotic koji se prebacio sa projekta audi TT na projekat golf je ocigledno ucionio pravi potez i zavrsio kao drugi.
    Na samom startu hobby-ja je doslo do karambola koji je vrlo lako mogao da postane mega karambol. Iz nepoznatih razloga drzana je crvena zastava mnogo (previse) dugo, zbog cega su neki automobili imali problema (simic sa bmw i komnenovic sa vectrom) .Takvi motori ne smeju dugo da stoje u mestu jer dolazi do pregrevanja sto se upravo i dogodilo. Paja je mahao da nije nesto u redu, i morao da ugasi auto jer je dosao do temperature koja sahranjuje motor. Cak je i otvorio vrata i sa jednom nogom bio napolju kada je strater dao zeleno svetlo. trka krece i Boban Atancakovic u pokusaju da izbegne Komnenovicev auto, malko ga zakacinje i katapultira se u brdo . Moglo je svasta da bude da nije uspeo da ga izbegne koliko toliko.
    ST, U prvoj levoj dolazi do kontakta izmedju Gorana, Mike i Vukovica u kome Goran izvlaci deblji kraj i lomi poluosovinu. Mikica perfektno do kraja (kao i uvek) bez mnogo problema, Timotic i Andrej su imali dobru trku 4 kruga. Nakon toga Honda posustaje jer je imala problema sa hladjenjem (ostalo ej zatvoreno nalepnicom 40% hladnjaka) pa je andrej vozio turisticki do kraja trke. Ako je za utehu imao je najbrzi krug.
    Mali N, Prvi je bio Pantelic, drugi Neca Todorovic kome ce ovo biti prva sezona (u ns prosle godine prvi put seo u trkacki auto i bio 1). Mnogi ga znaju kao visestrukog sampiona u moto sampionatu. Odlicna trka i broba je bila za 3 mesto izmedju pirivatrica i Stojketovog brata Nemanje. Nazalost Nemanja odustaje 2 kruga pre kraja iz meni napoznatih razloga ali je svakako dokazao da ce svasta jos pokazati.
    Prva trka u sezoni, svi su videli sta nedostaje,ko je brz, i kako je brz tako da ce sledeca trka biti jos bolja. Da sledeca trka se vozi na Batajnici umesto Vrsca. Datum ostaje isti.

    Zmaju i VIP-u jos jednom izvinjenje sto sam kasno video SMS. Nadam se sansi za ispravak na sledecoj trci.
    Last edited by NN!; 28th May 2006 at 23:28.
    [Only registered and activated users can see links. ]

  5. #15
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Svaka cast NN, mnogo sjajnih informacija. Nakon trke svaki put shvatim koliko je nemoguce uhvatiti i deseti dio onoga sto se desavalo, kada posmatras trku sa neke lokacije na stazi.

    To sa trakama na hladnjaku se desilo prije par godina na Uscu kada su Draganu Simicu na onoj crnoj Vektri zaboravili da skinu traku. Hehe, pa jesu li zive te sudije? Mlatili ih, gadjali kamenjem...

    Znas li ko je vozio pezo 106, zeleni sa oznakama modrice, koji je izletio u drugoj krivini? Naravno, nije Terzic...

    Quote Originally Posted by NN!
    Zmaju i VIP-u jos jednom izvinjenje sto sam kasno video SMS. Nadam se sansi za ispravak na sledecoj trci.
    Ulovicemo mi tebe jedan put

  6. #16
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Zanimljivo je da su na Miseluku malo i radili na samoj stazi. Na dosta mesta su uradjene bankine tako da su sada vozaci imali priliku i da malo skoce preko njih, a da im se ne polome kola.
    Last edited by zmaj; 30th May 2006 at 09:25.
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  7. #17
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Evo su i slike sa Mišeluka:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

  8. #18
    Mlađi referent VIP's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Zvezdara
    Posts
    10,165

    Default

    Quote Originally Posted by zmaj
    Evo su i slike sa Mišeluka:
    [Only registered and activated users can see links. ]
    Auu, care svaka cast! Kakve fotke!

  9. #19
    dinosaurus SaS's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    LB
    Posts
    8,116

    Default

    Dobre su slike zaista!
    "Racing is a space-time continuum"

  10. #20
    Nestručni komentator zmaj's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Belgrado
    Posts
    12,534

    Default

    Quote Originally Posted by NN!
    Mnogo dobra borba i postena. Bice gusto ali uveren sam - STOJKE SAMPION!!!!
    Nije bas direktno povezano, ali sam se setio da imam ovo na disku. Dakle, Stojke (u narandzastom sorcu) je jos davno pokazao da je veoma brz Snimljeno 2003 na Sremskom reliju. 900kb

    [Only registered and activated users can see links. ]

    Ono nase komentarisanje "eto", "eto", je zato sto je pre toga u nuli (405 Mi16) prosao Tosa i uradio nesto vrlo slicno, tako da smo cekali duplu nulu (Thalia dizel) da vidimo sta ce da napravi
    - Å ta je bilo? Jel ste mu zapisali broj?
    - Ma kakav broj, kad sam izvuko živu glavu!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •