Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 73

Thread: Polaganje voznje po novom Zakonu o saobracaju!

  1. #21
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Sve to stoji, ja samo prenosim šta sam pročitao. A kolko sam pročitao, ako se dobro sećam, licence će da izdaje za sada nepostojeća ustanova pod nazivom "Agencija za bezbednost u saobraćaju". Užas

    He who loses control, loses.

  2. #22
    Senior Member Sandiki's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    228

    Default

    Cisto da se nadoveze, mada nije tema...

    Ako planirate da polazete u Novom Sadu, NIPOSTO ali NIPOSTO da ne idete u auto skolu grizli!!! Likovi su ozbiljni prevaranti, a bukvalno se nista ne nauci. Npr jedna devojka je isla 2 dana pred polaganje na poligon, a pre toga ga nije videla ni probala, a lastin rep je prvi put uradila na polaganju... KATASTROFA!!!

    Inace je prosek polaganja 4-5 puta u toj skoli. U najboljem slucaju polozi dvoje od 10 ljudi.

    I jedno pitanje. Kad se daju pare za polaganje (onih 3000 din), kome to ide?

  3. #23
    Ero sennin bruyoni's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    NS
    Posts
    10,643

    Default

    Floyd, ne znam dal je sad tako ali čini mi se da jeste (možda grešim), isto za izbegavanje. Svojevremeno je to bila neka fensi škola, ej imali klime u kolima (WV polo) tamo '98-'99, bili uvek skuplji zbog toga. Svojevremeno su kandidati mogli da voze najviše 40 km/h, svi su znali teoriju ali su za snalaženje u saobraćaju bili hendikepirani. Drugaru je onda instruktor rekao da je normalno da padneš vožnju 3-4 puta (kad je pao i 4. put)

    He who loses control, loses.

  4. #24
    Senior Member Sandiki's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    228

    Default

    A likovi u Grizliju su svi radili nekad u Floyd-u to je taj pelcer

    A inace imamo jednog sampiona na brdu koji je instruktor, drugar iz NS-a, pa ko oce...

  5. #25
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Smile Blondina

    Ovo je pronashao @Doc tj Emil Pribanic sa site MGR. Nadam se da se ne ljuti shto sam ga postovao ovde. Ja crkoh od smeha.

    Obavezno pogledati do kraja...pa mozda, shvatite kako je meni na poslu...


    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  6. #26

    Default

    hahah maser svaka cast za klip.ovaj jadnik se polomi al riba nema dve cuke )) Start joj je za medalju ahhaha.Ovoj ni automatik ne pomaze
    [Only registered and activated users can see links. ]
    [Only registered and activated users can see links. ]

  7. #27
    nk simRacing uprava Perce's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Bergen, Norway
    Posts
    4,153

    Default

    Ahahahahahahhaahha ovo je za nervni slom

    maki, svaka ti dala na pos..ovaj za posao koji radish
    [Only registered and activated users can see links. ]

    Performanse? Nema ih. by Zmaj

  8. #28
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Evo kako ce biti po novom zakonu

    Obratite paznju na to da vise ne postoji "E" kategorija kao samostalna, vec samo u kombinaciji sa drugim kategorijama.
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

  9. #29
    Senior Member Misha's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    1,804

    Default

    ^Pa dobro, i po starom zakonu si morao da imas C ili D da bi polagao za E. Malo je glupo da imas dozvolu za prikolicu a nemas za vucno vozilo!
    "What we're dealing with here is a complete lack of respect for the law."

    Sheriff Buford T. Justice

  10. #30
    Senior Member MASER's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Kladovo, Srbija
    Posts
    1,064

    Default

    Po starom si morao da imash samo C kategoriju bez ikakvih ogranicenja da bi polagao za E.

    Elem, zasto sam ono gore napisao. Pa zato sto ako sad neko zeli da zakaci najobicniju prikolicu za auto i da izbaci djubre, ili zeli da vozi kamp prikolicu, ili da prebaci motor na prikolici itd...mora obavezno imati polozeno za BE, sto oni koji nemaju E kategoriju po starom nece moci da ubace u nove dozvole.
    Znaci svi koji imaju sada E kategoriju, prebacice im u nove vozacke dozvole sve kategorije koje imaju dodatak E, tj ko ima B imace i BE , ko ima C imace i CE odnosno DE.

    Ipak ce najvise biti pogodjeni oni samo sa B kategorijom kojih i onako ima najvise, znaci ne smes nista da kacis za auto dok ne polozis za BE, tako da vec vidim dosta kaznica , tj negativnih poena oduzetih od strane uniformisanih lica...

    Ps. imam problem da vam pokazem i poligon po novom zakonu, da vidite sta sve mora da se radi , pogotovo za te dodate E kategorije, cim to reshim sa adminima postujem odmah, zanimljivo ce biti i za A kateg videti poligon...
    Mazicu ga , pazicu ga i zvacu ga... Djole .

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •