| Svetska premijera VW GX3 |
|
| Autor: Nemanja Šarović | |||||
| Poslednja promena ( Monday, 09 January 2006 ) | |||||
|
Tri točka, dva sedišta i to je VW GX3. Volkswagen je predstavio GX3 koji je vozilo koje ima karakteristike i sportskog automobila i motorcikla. GX3 ubrzava za 5,7 sekundi od 0-100kmh, a prosečna potrošnja u gradskim uslovima je 5,2l na 100 pređenih km. GX3 je zamišljen od strane VW dizajn centra u Kaliforniji kao i Moonraker tima.
Na Sajmu automobila u Los Anđelesu Volkswagen je predstavio GX3 koji bi trebalo da bude nova vrsta motorcikla koji bi trebalo da bude namenjen isključivo Američkom tržištu.
Volkswagen je GX zamislio kao lako, veoma brzo vozilo koje jako malo zagađuje okolinu. GX3 je pokretan Volkswagen benzinskim motorom zapremine 1,6l koji razvija 125KS i koštaće oko 17000$. Ukupna težina vozila je 570Kg što omogućava odličan odnos težina/snaga i veoma veliko makismalno bočno ubrzanje od 1,25G, a istovremeno je veoma ekonomičan. GX3 bi mogao na Američkom tržištu da se pojavi prilično brzo ukoliko odziv kupacva bude pozitivan.
Slike u većoj rezoluciji možete viteti u našoj galeriji.
Set as favorite
Bookmark
Hits: 2186 Comments (0)
![]() Write comment
|
|||||
| « Prethodna | Sledeća » |
|---|









